Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chování externího HDD u LCD Panasonic modelové řady 2012

Gopher89 (20)|12.7.2013 12:17
Před 14 dny jsem si pořídil novou TV Panasonic TX-L55DT50e a rád bych si k ní připojil externí HDD (1 nebo 2 TB) coby úložiště pro přehrávání HD filmů (jde mi opravdu jen o přehrávání filmů, nahrávání TV pořadů využívat nehodlám). V jedné z recenzí jsem se dočetl, že tato modelová řada 2012 si externí HDD při každém spuštění mapuje, což u kapacitně většího HDD trvá i několik minut. Z této recenze bohužel nevyplynulo, zda se tato TV takto chová pouze při opětovném připojení HDD po předchozím odpojení (to by pro mě bylo akceptovatelné) nebo toto dělá pokaždé, když bych si chtěl z tohoto HDD pustit nějaký film a HDD nebyl od posledního puštění např. jiného filmu odpojen od TV.

Prosím o informaci, zda někdo z vás s tímto nemá osobní zkušenost. Nechce se mi investovat 2-3 tis. Kč do externího HDD, abych pak následně zjistil, že při každém puštění filmu budu muset čekat 5 minut, než se mi načte celý obsah HDD.

Předem děkuji.
mikael64 (7)|12.7.2013 20:13
Mám 47WT50 a při připojení hdd 500 gb.nahráno 432 je ihned celý obsah k dispozici.
LuckyCat (283)|12.7.2013 21:54
Tak isto na Et5
zatty (1215)|13.7.2013 07:47
pár desítek sekund to sice trvá ale rozhodně né 10minut
vivid.sk (11472)|13.7.2013 09:05
Závisí to od obsahu /rozumej počtu súborov a adresárov/. Pokiaľ je chovanie také, ako v predchádzajúcich modeloch, tak to je nie je nič moc, mal som na HDD na tej istej partícii nejakú zálohu dát (mnoho súborov) a trvalo to teda dosť.

Pokiaľ máš na HDD LEN filmy, bude to relatívne rýchle.