Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jak přidat audio do dvd a zachovat puvodni menu

Roman6987 (4)|4.7.2013 17:22
Dobrý den synchronizaci bez menu umím, ale jak přidat zvuk do dvd a zachovat původní menu nevím může prosím někdo poradit popřípadě jakej program použít děkuji.
wencaS (853)|4.7.2013 19:38
Zvuk přidáš stejně jako do DVD bez menu.
Pak jen vyměníš titul v DVD s menu v PgcEdit, nebo ve VobBlanker.
Roman6987 (4)|4.7.2013 19:55
našel jsem tu návod, takže se ptám mohu podle tohoto návodu to také udělat ? teda pokud to bude i z menu.



1. Demuxni si povodny video stream pomocou VobEditu a vznikne ti:
- video = *.m2v

2. Otvor IfoEdit a nacitaj tam IFO subor -> Tools -> Save Celltimes

3. Potom znova otvor IfoEdit -> DVDAuthor -> Author New DVD i nacitaj tam:
- video (*.m2v)
- to nove audio *.ac3 (*.wav, *.dts, *.m2a...)
- celltimes (*.txt)

Skontroluj vsetko v DVDShrink (PgcEdit itd.)
wencaS (853)|4.7.2013 20:17
Psal si že bez menu to umíš. Takže neumíš? Protože ten návod je na DVD bez menu.

1./ demuxni pomocí PgcDemux.
2./ složíš to v MuxMan
Máš samotný film bez menu.
3./ otevřeš původní DVD s menu v PgcEdit, nebo VobBlanker. Vyber si který ti je milejší. PgcEdit má omezení v nutnosti mít stejný počet titulů v hlavní doméně. Najdeš hlavní titul a necháš ho nahradit.


Zkus pohledat, i tady se to před léty dost probíralo. Něco najdeš i na mém webu. Minimálně české verze zmíněných programů.
Roman6987 (4)|4.7.2013 20:27
dobře dík chápu dám vedět jak jsem dopadl.
Roman6987 (4)|9.7.2013 14:47
tak jsem to už udělal díky, myslel jsem že jeto težké, ale mam malí problém, v pc film hraje perfekne, ale když ho přehraji v DVD přehrávačí tak hraje také dobře ale když už má být třeba druhá kapitola tak seto sekne a pak zase jede dobře po každé když má být nová kapitola tak se to na chvilku sekne, skoušel jsem to spustit u 2 přehrávačí u každého to samé takže to asi přehrávačem není, divné je že když to spustím v pc tak to jede bez problému.
wencaS (853)|11.7.2013 09:13
Jestli to dobře chápu tak se ti to seká vždy na začátku kapitoly? Jestli jo, tak zkontroluj jak máš nastaveno Cell Type Flags. Něco k tomu jsem napsal: www.wencas.cz/navody-clanky-o-dvd/71