Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Televizory (CRT, LCD, PDP): LG42LM660S, padá mi internetový prohlížeč v youtube pro nedostatek pamět

Neregistrovaný
    Guest

Tazatel: VladoBelo

Znění dotazu: Zdravím všechny, pleas, potřebuji poradit. Zjistil jsem, že nový fw 4.40.23 u TV LG42LM660S mi dělá problémy po spuštění prohlížeče + youtube v něm. Ne v osekaném LG youtube ! Jakmile spustím prohlížeč *"zeměkouli*" a pak stránku Youtube... prohlížeč padá při vyhledávání řady kapel, nebo když už najde *- tak videa nejdou spustit!!!! Prohlížeč vyhlásí chybu: nedostatek paměti a restartuje se!!!! Fakt mi to vadí a právě kvůli YT s možností vyhledat a přehrát cokoliv, jsem TV kupoval!! Youtube přímo od LG je nanic, některá delší HD videa ani nenajde a už vůbec je tímpádem nepřehraje. Děkuji za radu, zda se ošetřit straším fw, nebo počkat na aktualizaci, nebo rozšířit paměť v TV.Jsem z toho *"na přášky*" :*-D Příklad Tarja vyhledat padá, Pretty Maids apod... Nebo když už najde nepřehraje video a spadne opět.. V

Technika, které se dotaz týká: LG42LM660S
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Udělal jsi zásadní chybu, TV se rozhodně nekupuje podle toho, co přehraje na Youtube, pleteš si jí s počítačem. Žádná TV "cokoli" nepřehraje, obzvláště ne z webu, kde je flash, Silverlight a podobné šílenosti. Tvůj problém nemá řešení, resp. má - kup si něco k TV (HTPC, mini PC, MMC ....). Primární úkol TV je mít nějaký ten tuner a kvalitní obraz (což mimochodem také s LG 660 moc dohromady nejde).

VBelo
    Guest

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Udělal jsi zásadní chybu, TV se rozhodně nekupuje podle toho, co přehraje na Youtube, pleteš si jí s počítačem. Žádná TV "cokoli" nepřehraje, obzvláště ne z webu, kde je flash, Silverlight a podobné šílenosti. Tvůj problém nemá řešení, resp. má - kup si něco k TV (HTPC, mini PC, MMC ....). Primární úkol TV je mít nějaký ten tuner a kvalitní obraz (což mimochodem také s LG 660 moc dohromady nejde).
    Období hifi poslechů už proběhlo, na to mám jiná zařízení, slušný počítač běží v druhém rohu a po hdmi si do TV umím pustit dostupné a potřebné, obraz i obraz s muzikou.. Na TV mi baví, že dosud jsem si na ní dával obraz i napřímo + domácí kino včetně 3D Nebyl problém do poslední aktualizace fw... Mimo slušný obraz i rád někdy brouzdám bez nutnosti sedět u PC - ten využívám hlavně na práci, nebo po hdmi jedu některé filmy z netu.. Ale i tv někdy je fajn si prostě pustit i proto to zubaté video z YT... zapínám si zařízení dle nálady.. Nebyl problém dosud ani v jednom případě Počkám si na aktualizaci fw.. Teď už vím, že problém je 100pro ve fw

VBelo
    Guest

mmj. zde má kolega stejný problém:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...TV-LG-55LM670S

vše dosud fungovalo, jak jsem potřeboval, dle možností TV.. Problém je prostě v poslední verzi fw a věřím, že to brzo opraví... Snad

VBelo
    Guest

Dnes opraveno v novém fw!! huráááááá

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-12-2020, 15:22
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-06-2013, 21:13
  3. Samsung PS50C6900 - internetový prohlížeč
    Od doctorf v sekci Televize: LCD, plazma