Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: TV signál na Leadtec 2000 Expert

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj, mám problem s TV signálem. Používám společnou antenu v paneláku, koupil jsem rozbočovač a připíchl TV kartu. Novu (() a ČT2 naladím v pohodě, ČT1 šumí, ale jde to, Prima a poláci (jsem 7km od hranic) skoro nejdou. Přitom na mé cca 15let staré tesle jede všechno v pořádku vč. Primy i POL1. Máte někdo radu jak na to?? Dík
    P.S: Kartu mam dva dny a jsem v tomhle oboru úplná lama....
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Používám společnou antenu v paneláku, koupil jsem rozbočovač a připíchl TV kartu.
    Podmínkou kvalitního příjmu je, že rozbočovač bude na bytové zásuvce, a od něj extra koax do TV, extra druhý koax do PC (tv karta).
    Další podmínkou je, že společný rozvod STA bude udělán kvalitně - což vždy nebývá. Tv karta je dost citlivé zařízení -
    nesrovnávat s TV přijímačem.

Novu (() a ČT2 naladím v pohodě, ČT1 šumí, ale jde to, Prima a poláci (jsem 7km od hranic) skoro nejdou.
    Na této záložce:

Musíš mít v kolonce AREA nastavenu správnou normu PAL_BG. - nebo tak nějak - musí tam být to písmeno B.( dle normy: www.mastervideo.com/2111palsecam.htm ).
    Dále před vyhledáváním stanic zaškrtni políčko Adaptive Channel Scanning a Auto Fine Tune. Pak klikni na Scan Channels.
    V políčku TV Source nesmíš mít Cable (pokud nepřijímáš signál z kabelovky) - proč ? Protože se tím nastavuje odlišná citlivost vyhledávání. Nastav Antenne (jiná možnost tam ani není)
    Zvuková norma (PAL_BG / DK) se přepíná klávesou "A" na PC klávesnici.

Na mých webových stránkách je návod na model EXPERT. Můžeš se mrknout.
    (jinak, na případné dotazy přes e-mail odmítám odpovídat - to říkám předem )
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. WinFast 2000 xp Expert ve Win 7 WMC
    Od fandaop v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-01-2010, 10:44
  2. Winfast expert 2000 TV RIP
    Od Miran25 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 06-03-2007, 15:05
  3. 2000 XP Expert dead?
    Od no_-_name v sekci Bastlení