Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Nefunguje propojení ATI HD 4670 vs. TV Panasonic přes HDMI

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Dobrý den, už třetí den se pokouším propojit HDMI kabelem PC s TV a nedaří se mi to. Grafická karta je ATI Radeon HD 4670, která má výstup HDMI, TV je plazma Panasonic, má 3 HDMI vstupy, všechny jsou odzkoušené a funkční. Kabel HDMI je tento (http://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-a.../62205/produkt), sice dlouhý a levný, ale i přesto funkční, odzkoušené na propojení notebook a té samé TV, po připojení naskočí na TV ihned duplikovaný obraz notebooku. Propojení PC s TV ale prostě nemůžu rozjet, ani obraz ani zvuk. Ve vlastnostech se mi televize jakožto druhý monitor objeví, ale na televizi je černý obraz, a to i když přepínám na PC pomocí tlačítka WIN+P a duplikuju či rozšiřuju nastavení, prostě nic, černo. Zkoušel jsem už různé „alchymistické“ pokusy v podobě různých postupů zapnutí jednotlivých přístrojů, ale nechytal jsem se v ničem. Poradíte mi?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Přestože je kabel OK, zkusil bych kratší, tohle záleží i na konkrétních koncových zařízeních. Jak máš v PC nastaven výstup (rozlišení a frekvence)?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Skus aj nizsie rozlisenie, napriklad 720p (= nizsi bandwith), ak to pojde s nizsim rozlisenim, je to v kabli.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Co jsem vyčetl z jiných fór (i zahraničních), bývá problém (všeobecně) u ovladačů. Mnohdy lidi zkoušeli několik ovladačů, než se to povedlo. (Jak jsem koupil - tak prodávám). nemusí to být samozřejmě tvůj případ

Je tu pořád Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Přestože je kabel OK, zkusil bych kratší, tohle záleží i na konkrétních koncových zařízeních. Jak máš v PC nastaven výstup (rozlišení a frekvence)?
    Rozlišení na PC monitoru mám 1920x1080 (doporučeno), frekvence 60 MHz, rozlišení TV mám nastaveno na doporučených 720, frekvence pak 50MHz.

---------- Doplněno v 18:34 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 18:33 ----------

Citace Původně odesláno od joeh Zobrazit příspěvek
    Ovladače jsem zaktualizoval projistotu dříve, než jsem to zapojoval, v těch by to být nemělo.

Je tu pořád Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

- ten HDMI konektor na grafike už niekedy fungoval ? / to M pred Hz nepíš, znamená megahertz/

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Někde v CCC bys měl mít +- takovouto záložku, co Ti to ukazuje pro zvolenou TV?

http://i144.photobucket.com/albums/r...titled-2-1.jpg

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Jedině když bude mít nainstalováno Hydravision, což k tomu aby jel klonovyný obraz není potřeba.

Na Ati je potřeba nastavit nikoliv desktopové rozlišení, ale video, jaké má TV, zde tedy 720@50p, dělá se to v CCC. Jestli to karta umí to netuším, vyšší karty to umí určitě.
    POkud je nastaveno desktopové rozlišení, pak to u Panasonicu funguje pouze v jednom jediném vstupu, u mě HDMI3, a rozlišení nesmí přesáhnout těch 720, což je zde maximálka TV.
    Tedy i monitor musí jít dolů nebo se mezi sebou musí vyměnit monitor a TV, aby bylo co klonovat, jedničku za dvojku.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

o jaký systém na PC jde? Windows XP nebo 7? objevuje se druhý monitor i v nastavení obrazu ve Windows (né CCC??)
    mám tak teď propojený PC (win XP) s ATI Radeonem kolem 6m a vše funguje v pořádku, včetně zvuku z PC přes HDMI do TV

Podobná témata

1. Benq MP 670 nefunguje zvuk přes HDMI
    Od reaktor31 v sekci Projektory
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-12-2011, 21:51
  2. Nefunguje zvuk přes HDMI
    Od makelele v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 09-11-2010, 16:11
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-10-2010, 15:20