Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-T v UPC síti zadarmo - je to legální?

Jan10 (836)|29.4.2013 21:16
Zdravím vespolek,

mám internet od UPC a po letech jsem zjistil, že z TV zdířky "leze" DVB-T signál, včetně pár HD kanálů (především ČT Sport HD).
Je to legální to tam píchnout, nebo mě za to zavřou? :D
joeh (1358)|29.4.2013 21:25
[QUOTE=Jan10;455303]Zdravím vespolek,

mám internet od UPC a po letech jsem zjistil, že z TV zdířky "leze" DVB-T signál, včetně pár HD kanálů (především ČT Sport HD).
Je to legální to tam píchnout, nebo mě za to zavřou? :D[/QUOTE]
- za pichání do cizí dírky je basa...
Jan10 (836)|30.4.2013 08:45
No to vím :D, ale platí to i pro DTV? Já totiž nevím jakej mám tarif, protože to "platí" pan domácí - ale tuším že některý internet tarify od UPC měli DVB-T jako "bonus" ... Oni by to jinak zablokovali dole ve skříni ne?
Totiž jde mně o to, jestli mám natahovat koax. kabely po bytě, nebo se na to radši vyprdnout ...
Pytkin (7947)|30.4.2013 08:47
kludne to mozes napichnut .. nikto ta nemoze za to pokutovat ..
Retiree (659)|1.5.2013 14:25
Tady je odpověď...
Jan10 (836)|1.5.2013 21:01
"U jakékoli digitální služby (a také s analogovou službou Mini* a Klasik*) získáte zcela zdarma přístup ..."

Tak jestli je internet taky "digitální služba", tak mě snad nezavřou :D
Pavel_tempx2 (829)|20.5.2013 00:38
samozřejmě je, ale i kdyby nebyla, tak není úplně jednoduché (řekl bych spíše skoro nemožné) zjistit, jestli je někdo napojen na jejich nekódováný DVB-T signál ;)

i kdyby tam byla plná nabídka UPC, tak po vás nikdo nemůže nic vymáhat pokud nemáte podepsanou smlouvu, to že v tom případně bordel mají oni a posílají signál kam nemají je už jejich problém...navíc nikdo nemůže překročit práh vašeho bytu bez vašeho souhlasu, takže ani v druhém případě nemá možnost ověřit jestli se tak děje