Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Oprava titulků na DVD

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2006

Hledal jsem tu, ale buď špatně nebo to tu opravdu není. Dostalo se mi do ruky DVD s českými titulky, ale místo diakritiky jsou tam podivné znaky. Dá se to nějak pokud možno jednoduše opravit? Nebo to zamená celé DVD "rozebrat", opravit nebo vyměnit titulky za dobré a dát to celé zase dohromady? V tomhle se moc nebo spíš vůbec nevyznám, proto ten pro znalé asi hloupý dotaz.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od hafca Zobrazit příspěvek
    Nebo to zamená celé DVD "rozebrat"
    Presne tak. Zial DVDcko s bitmapami (akoze titulky) patri uz na smetisko dejin, takze pokial to nechces prehravat v stolovom DVD prehravaci, radsej si z toho sprav bez straty kvality 1 video subor (cez MakeMKV), dotiahni k tomu titulky v textovom formate a si "vyrieseny".

Ak to je nejake specialne DVD, na ktore titule nezozenies, budes sa musiet pohrat so SubRipom (co je OCR tool na DVD titule) a vyrobit si vlastne titulky (v textovom formate), kde si uz nasledne spravis korekcie podla tvojho gusta.

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2006

Dík za info. Pro mě bude asi rychlejší najít to se správným formátem titulků než to opravovat.

Podobná témata

1. Oprava projekčnej TV
    Od dinko v sekci Bastlení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-09-2012, 16:09
  2. Oprava podmenu
    Od Saman321 v sekci Úpravy, ripping a ochrany
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-04-2009, 11:10
  3. Oprava neuplneho AVI
    Od aleycon v sekci Zachytávání videa