Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Aktualizace č. 2823324 pro Windows 7

Ivo Mašek (10205)|21.4.2013 17:10
Jak poznáte, že je něco špatně? Počítače některých lidí se zacyklily v nekonečné smyčce restartů. Jindy se nedaří načíst blíže některé aplikace. K selhání dochází v počáteční fázi spuštění operačního systému, při němž bohužel nevzniká černá skřínka v podobě souboru memory.dmp.
Pokud se vám počítač nerestartuje, stačí aktualizaci č. 2823324 odebrat, např. pomocí Ovládacích panelů. Jestliže Windows nenabíhají, zkuste je obnovit do předchozího stavu pomocí bodu obnovení.
Detailní návody a další postupy při řešení naleznete na webu Microsoftu v článku KB2839011.

Zpomalil se v některých fázích počítač, cyklické restarty jsem, zaplať Pán Bůh, neměl. Po odstranění aktualizace č. KB2823324 se mi zrychlil náběh všech programů v PC.
Retiree (659)|21.4.2013 18:09
Tato aktualizace se mi nainstalovala 10.4.2013, žádný problém jsem nepozoroval....
Ivo Mašek (10205)|21.4.2013 18:12
A vše ti nabíhá stejně rychle, jako dříve? Mě se v některých (nespecifikovaných) akcích počítač jevil, jako něčím zahlcený. tak se po tom pátral, čím to je. Tohle jsem se dozvěděl dneska - provedl jsem odinstalování té aktualizace (Microsoft opravu neprovedl - údajně neví, co s tím) a PC maká jak "novorozeně"
vivid.sk (11472)|21.4.2013 18:15
Nemusí sa to prejavovať všetkým rovnako. Závisí od ďalšieho sw, napríklad od antiviru, atď. Tuším práve užívatelia produktu od Kaspersky mali problémy.