Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Aktualizace č. 2823324 pro Windows 7

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Jak poznáte, že je něco špatně? Počítače některých lidí se zacyklily v nekonečné smyčce restartů. Jindy se nedaří načíst blíže některé aplikace. K selhání dochází v počáteční fázi spuštění operačního systému, při němž bohužel nevzniká černá skřínka v podobě souboru memory.dmp.
    Pokud se vám počítač nerestartuje, stačí aktualizaci č. 2823324 odebrat, např. pomocí Ovládacích panelů. Jestliže Windows nenabíhají, zkuste je obnovit do předchozího stavu pomocí bodu obnovení.
    Detailní návody a další postupy při řešení naleznete na webu Microsoftu v článku KB2839011.

Zpomalil se v některých fázích počítač, cyklické restarty jsem, zaplať Pán Bůh, neměl. Po odstranění aktualizace č. KB2823324 se mi zrychlil náběh všech programů v PC.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Tato aktualizace se mi nainstalovala 10.4.2013, žádný problém jsem nepozoroval....

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

A vše ti nabíhá stejně rychle, jako dříve? Mě se v některých (nespecifikovaných) akcích počítač jevil, jako něčím zahlcený. tak se po tom pátral, čím to je. Tohle jsem se dozvěděl dneska - provedl jsem odinstalování té aktualizace (Microsoft opravu neprovedl - údajně neví, co s tím) a PC maká jak "novorozeně"

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Nemusí sa to prejavovať všetkým rovnako. Závisí od ďalšieho sw, napríklad od antiviru, atď. Tuším práve užívatelia produktu od Kaspersky mali problémy.

Podobná témata

1. LCD: Aktualizace software v TV
    Od Ales0s v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-12-2011, 15:04
  2. Windows Movie Maker - ve Windows 7
    Od mark70 v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-05-2011, 06:28
  3. Aktualizace W Me
    Od titi v sekci Problémy s PC (HW/SW)