Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Capture videa cez express card nefunguje

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Zdravim všetkých. Potreboval by som pomôcť pretože už druhý deň si lámem hlavu nad ukladaním videa. Do nedávna som mal notebook, ktorý mal v sebe firewire, ale používal som do kamery a do pc takéto koncovky: http://static.ddmcdn.com/gif/firewire-ch.jpg .... Pred dvoma týždňami som si kúpil nový notebook, ktorý nemal firewire a tak som si zakupil express kartu a teraz používam takéto koncovky: http://cmsbitz.com/acatalog/firewire4-6.jpg ... neviem či môj problém môže s týmto súvisieť.

Idem k môjmu problému, keď si zapnem sony vegas a kameru mam v móde natáčania vo vegase sa mi zobrazi normalne obraz a môžem si aktuálne veci nahrávať priamo do pc bez toho aby som nahrával na kazetu. Tak to fungovalo aj predtým, ale ked to prepnem na mód prehrávania a vo vegase dam nahrávať nezobrazí obraz, ktorý kamera ukladá ani veľkosť aktualného súboru, ale video sa prehráva v kamere. Ked stopnem nahrávanie cez vegas normálne mi zastane, ale video neni uložené. Bol by som veľmi rád ak by ste mi s týmto problémom pomohli. Vopred Ďakuem za každú pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Můžu se zeptat přes jaký soft jsi používal nebo používáš pro spojení kamery a PC?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

stejná rada jako vedle - zkus WinDV do Mourka pro SD a HDVSplit pro HDV, líp se tak vyloučí chyby spojení nebo Vegas

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-12-2011, 09:53
  2. Poraďte DVB-T tuner pro Express Card slot
    Od BADMOPAR v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 21:02
  3. pinnacle pctv express card 320cx
    Od suzique v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 08-07-2007, 22:42
  4. MD-1000 PCMCIA video capture card
    Od Vilem_oldd v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-01-2006, 13:54