Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Debata, která nemá v sekci Videokamery co dělat

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Paneboze ja se tu bavim.\nejprv mne ten clovek obtezuje trestnim oznamenim v soukrome zprave pak to hodi sem. A admin mi smaze na zaklade jeho chorych predstav muj pirispevek kde jsem neobvinil z korupce jeho a ani vlastne nikoho protoze jsem to bral ciste hypoteticky ze clovek kteremu to nevadi ze pred kratkou dobou mohl usetrit 25 tisic je bud blazen coz je asi pripad pana sEDLAKA viz PAVE1 anebo cloveka co musi uplacet aby dostal zakazky z radnic.Jinak to nevidim. Tim ze smazete prispevek na zaklade hysterie pana Sedlaka jste se dopustil cenzury ponevadz nikde tam nebylo jmeno jeho uvedeno.To co on tu tedka rozjel za teorii je jen jeho hruzostrasna konstrukce.Obrazek jste si udelali sami.neco podbneho se stalo pred ctyrmi az\ peti lety na grafice.cz.

Takze admine bud smaz i ty jeho odpovedi- ono to stejne vypada blbe kdyz ten clovek odpovida vlastne na nic anebo tu nechej pro pobaveni ostatnich ty jeho predesle prispevky o trestnim oznameni.Jestli jste to ale smazal jen pro to abyste mu nebral hracky a aby se nam neuplakal pak prosim.To beru.Pokud je tu ale pan Sedlak nejak financne zainteresovan na tomhle webu pak to chapu take.

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Jinak tim smazanim jste zaroven smazal i jeho cervenou reputaci kterou mne udelil za muj prispevek takze to melo take efekt.

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Co jsem napsal, platí. Jde to právníkovi na posouzení (obvinění z rozkrádání stát. zakázek), slušní lidé se mohou omluvit (pokud to tak nemysleli, ale omluva musí být JEDNOZNAČNÁ, uveřejněná bez zbytečného prodlení) a tím vše jednoduše vyřešit.

Dovolím si teď nějaký čas nadále nepřispívat.
    Naposledy upraveno uživatelem Pave1: 14-04-2013 v 19:13

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Tak to abych si sehnal teplaky a zavolal Rathovi aby mne tam podrzel misto.-))

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od anglcam Zobrazit příspěvek
    Tak to abych si sehnal teplaky a zavolal Rathovi aby mne tam podrzel misto.-))
    Stačí se jednoduše omluvit za tvrzení, že(cca): "kdo nakupuje kamery za běžné ceny, musí se nějak podílet na korupci, jinak by musel po každé slevě na kamery nahlas na internetu plakat, že ho to zruinuje" (přibližně převyprávěno tvé tvrzení).

Není to totiž pravda, mnoho lidí kupuje kamery za běžné ceny a po slevě (po jejich nákupu) nepláčou na internetu, že zkrachují (nebo že budou muset krást), když slevu propásli.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Nevyhovím oboum. nejde to. logicky, že. Takže jsem to nesmazal a přesunul do pokecu. (i zde ovšem platí pravidla o vulgaritě)

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Pane Sedlak jste nemocny magor.Dnes jsem se dozvedel z jednoho nejmenovaneho zdroje ze pry uz bojujete s celym svetem.Snad take prostrednictvim pravniku.Vase manzelka asi nebude rada kdyz za tyhle nesmysly vyhazujete penize.Neomluvim se ani nevim za co.Vyse mnou napsane plati.Preberte si to jak chcete.

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2008

Ou ou. Další vlákno v čudu.

Je tu občas
    Registrace
    Mar 2007

Jinak se jeste omlouvam za OT- je to naposledy.Vyzyvam pana Sedlaka alias PAve1 aby prestal reagovat na me prispevky , absolutne si me v teto diskuzi nevsimal a prestal mi udelovat reputacni body kdyz se ho to netyka.Kdyz uz je tak zbabely a nechal si systemem podminit udeleni reputaci jen na zaklade ohodnoceni vice diskutujicich.Takhle se chova jen ZBABELEC.
    Timto se vratme k tematu a k normalni diskuzi.DEkuji a jeste jednou se omlouvam.

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Já jen přemejšlím, jestli jsme jako mladý měli taky tak v hlavě nasráno, jako tam máš ty. Při vší úctě, mám pocit, že ne (bohužel, musímn dodat, byl bych radši za jiný výsledek)

Docela se bojím o tuhle zemi, když vidím takovou neschopnost nakládat s fakty, s informacema, neschopnost logicky myslet (v naprosto elementárních kategoriích logiky - např. kdybych byl opravdovej "ten hajzl", tak bych sem rozhodně nedával upozornění na slevu pro "konkurenci", atd.). S nikým se ty strachy počůranej blbečku nikdy nesoudím, ze zásady, dokud to jen jde.

Ale když vidím tak tragický způsob myšlení, jaký tu předvádíš, tak jsem se rozhodl tě upozornit, jak se chovají opravdoví hajzlové.

Takže (i když je mi jasný, že to ještě dlouho bude nad tvý možnosti chápání), zkus se občas v těch diskuzích elementárně zamyslet, o čem a jak (a ským vlastně) diskutuješ. Můžeš si jednou opravdu festovně naběhnout a buď moc rád, že jsem nelhal - jednou už jsem skoro umřel. A zajímají mě úplně jiný věci, než štěňátka na net diskuzích, které netuší, kde je sever.

Bůh nás ochraňuj, jestli s tou svou inteligencí něco neuděláš - důkladnou, poctivou prací. A než začneš o někom říkat, že je zloděj, tak ti dám dobrou radu - hodně dobře si to rozmysli.

Howgh.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

A dost ...

Podobná témata

1. CRT/Plazma/LCD/OLED - všeobecná debata
    Od lerby v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 14:15
  2. Schvalování souborů v sekci download?
    Od doskok55 v sekci Provoz TV Freaku
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-12-2009, 07:44
  3. Debata o filmu Titanic
    Od Pitomec v sekci Filmy
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 15:00