Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ako na MP3 vo Fly TV 2.36?

mahonny (14)|10.5.2004 23:08
Zdravim. Neviete mi poradit, ako by som do Fly TV 2.36 dostal nejaky mp3 kodek, napr. Lame, aby som mohol grabovat filmy priamo s MP3 zvukom. V sucasnosti tam jeden Mpeg Layer-3 mam, ale neberie mi ho. Neviem to akosy rozbehat, odkedy som preinstaloval windows. Mam XP. Pomohol by mi nejaky navod ako to urobit. Dik. B-)
Julien (3)|6.8.2004 19:43
Měl jsem stejný problém. Tedy až do momentu, než jsem si řekl, že takovou banalitou se zabývat nebudu. Nejjednodušší řešení = nahrát nekomprimovaný zvuk (např. PCM 44kHz, 16 bit mono) a poté ve VirtualDubu zkomprimovat zvuk (nejlépe pomocí Lame). Původní soubor smazat. Časová náročnost ... o zhruba 2 minuty víc.

Piece of you.
Brouk (9)|6.8.2004 20:58
Ja pozuivam Fraunhofer IIS mpeg layer-3 codec a zadne problemy nemam. Proste mi jede bez jakehokoliv dalsiho nastavovani.
oshoguru (9)|7.8.2004 18:34
Nazdar ja používam ten isty mp3 kodek a stuiahol som ho s tejto stránky s downloadu.
Miuvek (858)|8.8.2004 17:59
Myslím, že obecně je lepší grabovat audio bez komprese a komprimovat až při zpracování, ale to je věc názoru.
pavliik (1)|28.1.2005 13:42
[quote=Miuvek]Myslím, že obecně je lepší grabovat audio bez komprese a komprimovat až při zpracování, ale to je věc názoru.[/quote]

Dá se audio komprimovat ve Virtual Dubu? Nějak nemůžu přijít jak na to :-(

Video si převádim do DivX bez problémů, ale audio mám stále nekomprimovaný, a soubory jsou pak podle mě zbytečně veliký.
Nevim co s tim :-?
Pears (1027)|8.2.2005 01:02
[quote=Miuvek]Myslím, že obecně je lepší grabovat audio bez komprese a komprimovat až při zpracování, ale to je věc názoru.[/quote]

To neni vec nazoru, to je FAKT \/