Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Smysl diskuze

strom.strom (71)|6.4.2013 14:56
Heartwork:
Člověče, sleduju to tu jen "z povzdálí", protože se tu moc nevyskytují diskuze, do kterých má význam vstupovat, aby se v nich člověk i něco dozvěděl (bohužel), ale moc mi není jasný, co tu pořád řešíš. Chceš černou raději ve dne nebo večer? Pokud jí chceš raději ve dne, tak pak nevím, proč tu jinde zase řešíš IPS vs. VA panel, jelikož ve dne je to jedno. Pokud chceš dokonalou černou ve dne i v noci, tak bys měl pomalu přijmout fakt, že taková TV není. (Možná ZT60 se ukáže.)

Omlouvám se za tento příspěvek a prakticky zbytečný "výpad", který ale tak není zamýšlen. Je mi jasný, že když se mi zdejší fórum nelíbí, tak mě to tu nikdo nenutí číst, ale je to strašná škoda. Tohle fórum je asi jediný československý fórum, kde se trochu něco děje (avmanie je mrtvá), ale je tu převážná změť maximálně 5-ti slovných příspěvků totálně o ničem. Skoro se dá říct, že se tu vše točí kolem milionkrát sdělené informace, že IPS panel má slabší kontrast a že by si tu někdo rád vybral tuhleTV, ale za půl hodiny zase radši ne a že by si jí vyzkoušel a za hodinu pak zase radši ne, že je to pracný a pak že plazmu a po chvíli zase raději ne... Přijde mi to tu horší než nějaký babinec z Bravíčka.
Já jsem začátečník, co se TV týká. Nemám toho tolik nakoukáno jako evidentně nekteří ostatní, abych mohl přispět nějakou znalostí. Je škoda, že tu takoví přispěvatelé jsou, ale prakticky se neprojevují, když se tu objeví nějaký speciálnější dotaz. Nevím proč.
Heartwork (2358)|6.4.2013 15:13
[QUOTE=strom.strom;452295]Heartwork:
Pokud chceš dokonalou černou ve dne i v noci, tak bys měl pomalu přijmout fakt, že taková TV není. (Možná ZT60 se ukáže.)[/QUOTE]
Pochopil si to velmi dobře, ale tento fakt nepřijímám. :)

Jinak diskuzní fórum se jmenuje diskuzní, víš proč?
Když tě to nebaví - nediskutuj, ale předávat si vzájemné zkušenosti a informace o dnešních TV, je zřejmě ideální náplní pro toho fórum. 8-)

Jinak zajímavé diskuze najdeš když tak ještě na idnesu či novinkách. :-E
strom.strom (71)|6.4.2013 15:26
Popsal jsi roli diskuzního fóra správně, ale nevím, zda jí taky chápeš. Diskutovat a blábolit o ničem je něco jiného. Tys to pojal trochu jako babský chat a omíláš to samé pořád dokola. Navíc to nemá žádnou informační hodnotu. Možná s tím ostatní už i otravuješ, jen ti to naplno nikdo nenapsal. Ale možná taky ne... Hádat se tu s tebou nepotřebuju, mrknu raději na ty idnesy ;)
watt (68)|6.4.2013 15:42
Heartwork riesi vsetko a vlastne som si isty ze v zivote ani plazmu nemal.asi ma vela casu ked cez den pozera filmy lebo normalny pracujuci clovek cez den tv nepozera a deti urcite neriesia ciernu.vsetko komentuje a h...o o tom vie. toto je forum o plazmach a sam kuka na nejaky SAMSHIT. BOHU ZIAL NEHNEAVAJ SA.SI MIMOOO
M_P (72)|6.4.2013 15:44
Tohle je celkem zbytečná debata, od rozhodování, které příspěvky jsou zbytečné a které ne, je tady moderátor (který zde funguje imho velice dobře). Takže buďme rádi, že to tady žije, že se tady diskutuje a že se tady dá zjistit spouta informací a názorů. A nepochybuju o tom, že když potřebuješ zodpovědět odborný dotaz, že po založení příslušného téématu se ti odpovědi dostane.
PS: celá tahle diskuze (včetně tohoto příspěvku) je stejně odsouzena putovat do odpadu :-)
watt (68)|6.4.2013 15:47
MAS PRAVDU LEN SI POZRI Heartwork PRISPEVKY A BUDE TI JASNE ZE LUDOM JE UZ ZLE Z JEHO NAZOROV KTORE SU TRAPNE
Heartwork (2358)|6.4.2013 15:52
Dle reakce na mě, tě tipuji na vlastníka TV s IPS panelem či zájemce o plazmu. :)


btw
na tu denní černou na plazmě jsem se tady zeptal proto, že o plazmě uvažuji (nemůžu stále najít uspokojující LCD TV). Ale máš recht - proč se ptát, když by to mohlo někoho naštvat, lepší bude zvednout prdel a jít se to osobně podívat na krám. :BB:


Na tvé příspěvky s přidanou hodnotou si určitě rád počkám.

---------- Doplněno v 15:52 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 15:49 ----------

[QUOTE=watt;452308]MAS PRAVDU LEN SI POZRI Heartwork PRISPEVKY A BUDE TI JASNE ZE LUDOM JE UZ ZLE Z JEHO NAZOROV KTORE SU TRAPNE[/QUOTE]
Tak tebe tipuju na zakomplexovaný dítě nebo na muže se zastydlou pubertou. :-I
jito (999)|6.4.2013 16:29
[QUOTE=strom.strom;452295]avmanie je mrtvá[/QUOTE]
Tam právě nejsou podobně zbytečné diskuze.Zaplať pánbůh...
Pavell007 (790)|6.4.2013 16:48
no pokud se najdou aspoň dva lidi, kteří mají chuť se o tom bavit, tak je zřejmě smysl diskuze naplněn-dva lidé o něčem diskutují. Diskuze není od toho, aby uspokojila úplně každého, kdo na ni zavítá, to je celkem normální, že někdo diskutuje o něčem, co je zase někomu jinému jasné.
Jinak Watte, mluv laskavě za sebe, mně zase trapný přijdeš ty.
Ivo Mašek (10205)|6.4.2013 19:16
Kdokoli se zde může slušně optat na jakýkoli problém, týkající se působnosti TVFreaku. A pokud někdo bude znát odpověď, nikdo mu nebude bránit ve slušné odpovědi. Toto forum jsem vždy vedl (a hodlám v tom pokračovat) jako svobodné medium. Je zde minimum trestů, většinou trpělivé napomínání a beztrestné mazání postů, pokud se to s OT přežene. Taková míra svobody dnes není už normální na jiných forech - takových už opravdu moc nenajdete. A žije to tu. A to je dobře. Tohle forum už od jeho vzniku (1998) bylo tzv. rodinné. Já vím, že se tu občas v postech tlachá, ale pokud se to nepřežene, tak to snad nevadí., no a pokud se to přežene, tak se ten OT po čase odhodí do koše. Prostě, je to taková daň, ale určitě ne překážka.
:-)