Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 131

Téma: Sony 2013 - již v prodeji

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

Počkat treba na recenzie, co ta Triluminos technologia ponukne navyse, hocí SONY sľubuje de facto vernejšie farby ( akurátnejšiu luminanciu ).
    HD ColorSpace REC.709 je len jeden a pokial nepríde UltraHD Rec. 2020 štandard, neverím ničomu. Chce niekto mať červenú červenšiu než mastering štúdio/režisér chceli aby film mal?

W900 a W800 séria podľa mňa nebude mať IPS panel. IPS panely podľa mňa budú len v entry a midrange 2013 modeloch.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Plutotype Zobrazit příspěvek
    REC.709 je len jeden
    To je první, co mě napadlo - vůbec nevím, co tím Triluminos chce Sony říct, ale budí to ve mě zájem. Že by opět další čekání..., aby mezi tím nebyly přestaveny modely 2014.

Nebýt toho bloomingu, tak bych za těch 7 pětek radši zkusil HX955, ale ta se zase nedá jen tak hodit kdekoli do košíku - pouze Sony Center, že?! Ceny si Sony tedy bohužel hlídá , na rozdíl od Samsungu.

W900 nemá IPS panel určitě, u W800 bych si nebyl jistý.

Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od Heartwork Zobrazit příspěvek
    To je první, co mě napadlo - vůbec nevím, co tím Triluminos chce Sony říct, ale budí to ve mě zájem. Že by opět další čekání..., aby mezi tím nebyly přestaveny modely 2014.

Nebýt toho bloomingu, tak bych za těch 7 pětek radši zkusil HX955, ale ta se zase nedá jen tak hodit kdekoli do košíku - pouze Sony Center, že?! Ceny si Sony tedy bohužel hlídá , na rozdíl od Samsungu.

W900 nemá IPS panel určitě, u W800 bych si nebyl jistý.
    Kup si HX955 ak pozeráš len priamo na panel. Z uhla sa zvysuje vraj ten blooming. Lepsia LCD LED TV nie je dnes na trhu.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

W900 a W800 séria podľa mňa nebude mať IPS panel.
    W900 nebude mať IPS ale séria W800 už áno od LG s pasívnym 3D.

Registrace
    Nov 2008

Kup si HX955...
    Včera se mi ve snu zdálo, že ji kupuju v 65"

Kdybych věděl, že mi někde zhasnou a nechají mě testovat, tak bych tam snad i jel. S tím dáváním do košíku a následným vracením mám čím dál větší problém - nějak sem těm televizím přestal věřit a ani už mě to moc nebaví. Moc práce, moc rizika...

Dokud to neuvidím na vlastní oči, tak budu pořád jen spekulovat. Ten blooming je sice strašák, ale zase je to daň za černou i noci. U ZL1 ovšem byl viditelný pouze z úhlu, což byla paráda, ale u Sony straší prý i čelního pohledu - musel bych vidět jak to vypadá v reálu. Samsung co mám, má ten blooming taky a vůbec mi nevadí - při běžném sledování si toho všimnu ani za mák, jen když běží na konci filmu titulky a to je zpravidla okamžik, kde už se obrazem nekochám.

Nic není ideální, že?! Nasranej bych potom byl, kdyby pak tak W900 byla v testech lepší než HX955 - než vyjde první test, bude HX vyprodaná a opět čekání...

Sony mě láká proto, že stále věřím tomu, že má z LCDček nejlépe zpracovaný pohyb - platí to stále?
    Naposledy upraveno uživatelem Heartwork: 10-04-2013 v 19:26 Důvod: pohyb

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Pro technického nadšence je ten Triluminos asi docela lákadlo, ale jestli to znamená jenom rozšíření gamutu, tak to asi na kvalitu reálnýho obrazu nebude mít moc vliv.

Registrace
    Nov 2008

Snad máš pravdu, možná je to jen marketing - ukáže čas..., ale nic převratného to zřejmě nebude - to už by se o tom dávno mluvilo.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Evidentně se to za 5 let neujalo... http://www.sonyinsider.com/2009/04/1...nos-explained/

Registrace
    Nov 2008

Díky za link, Kamile.

O Sony RGB LED vím a obávám se, že tohle Triluminos vzkříšení bude navíc jen Edge LED, takže vlastně atrapa.

Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od Heartwork Zobrazit příspěvek
    Díky za link, Kamile.

O Sony RGB LED vím a obávám se, že tohle Triluminos vzkříšení bude navíc jen Edge LED, takže vlastně atrapa.
    Ja by som Edge LED nezahadzoval. Nie kazdy chce dat za telku 70.000Kc a viac. Dobre navrhnuty Edge LED s local dimmingom za 40.000Kc je blizsie sume, ktoru je ochotny zaplatit už naročny spotrebitel ( nie freak ako my, ktorý obetuje pár platov na TV ). Preto W900 moze zase ako HX850 vyhravať testy, lebo trh nie je u plaziem alebo OLED, ale u Edge LED.
    Naposledy upraveno uživatelem Plutotype: 11-04-2013 v 20:16

Registrace
    Nov 2008

No jo, ale aby ten dobře navržený Edge LED nestál pak 70.000 Kč jako nyní 55W905 v předobjednávce.
    Předpokládám tedy, že W905 je pouze Edge LED.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

pozri hrubku TV a hned budes vediet, ci je edge ...... a potom pozri clouding a budes vediet, ze nie je dobre anvrhnuta

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

W905 je ano edge led. 55" teraz na predobjednávku stojí okolo 2704€.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

to je celkom dost !!!

Registrace
    Nov 2008

Souhlasím, 70t. Kč za 55W905 je poměrně dost - za stejnou cenu je HX955 s Full LED Local Dimming.
    Tzn., že proto, aby 55W905 stála za úvahu, by musela být lepší než HX955 a hlavně i výrazne lepší, než-li Samsung 55F8000, který s cenou ještě určitě padne.

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Novinky 2013 - Sony
    Od Fricoolinek2 v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2013, 12:20
  2. Nový rok 2013
    Od Ivo Mašek v sekci Volná témata
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-01-2013, 11:00
  3. Formát HD VMD - přehrávače a mechaniky brzy v prodeji?
    Od stani v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 14:57
  4. HDTV prijimace v prodeji i v CR
    Od clee v sekci DVB-S
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-05-2005, 11:06