Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Panasonic VIERA TX-L55WT50E a zvuk

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

Ahojte, viem že táto téma sa sem asi celkom hodnotí...ale tak neviem kde sa obrátiť.
    Hladáme nejaké jednoduché audi riešenie k TV Panasonic VIERA TX-L55WT50E. Pozerali sme po rouznych soundbar riešeniach...to od panasonicu ktoré sme chceli pôvodne sa nejako nedá zohnať.

Rozmýšlali sme teda nad týmto
    http://www.trustedreviews.com/samsun...-System_review

no ja už neviem. K TV máme pripojený aj xbox360. a ďalej napr o tomto soundbare som čítal že si ho niekto kúpil k TV samsung a keď prehráva filmy z flash disku z TV tak mu ide zvuk z TV repro a nie zo soundbaru...načo by mi to ale potom bolo? filmy pozerám len z HDD pripojeného k TV.
    detto netuším ako je to s xboxom. v obchode mi prd povedia, tam mi predajú aj svetenú vodu len aby mi niečo predali a nakecajú mi kadečo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

AV receiver čo podporuje ARC po HDMI a máš to vybavené. K rovnakej TV mám Yamahu RX-A1010 a funguje to výborne. Z TV zapnem receiver, mením hlasitosť, vďaka ARC stačí na prepojenie 1 kábel.

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-04-2013, 09:02
  2. LCD: Panasonic VIERA TX-L55WT50E Trhanie filmov :(
    Od arbeit v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 11-04-2013, 20:44
  3. Plazma: Panasonic Viera VIERA TX-P42UT30E kalibrace obrazu
    Od Satir v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 09-08-2012, 13:44