Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jakou podsvícenou klávesnici?

bavorak (1494)|28.3.2013 08:20
[QUOTE=Stiletos;450812]za 1100 koupíte kvalitní podsvícenou Microsoft[/QUOTE]

prosim konkretny typ, alebo link, tiez nieco podsvietene zhanam.

[HL]mod: přesunuto[/HL]
KamilZ (10277)|28.3.2013 09:36
Za sebe bych vyloučil Logitech. Ne kvůli nekvalitě, ale kvůli tomu, že jsem se už několikrát (stejně jako u Creative) spálil s jejich podporou pro nové OS. Už jsem musel "vyhodit" drahou zvukovku (tahle fakt zamrzela :-( ) i klávesnici, protože nebyly ovladače pro nová Windows :-(. Klávesnice i zvukovka přežije dlouho, ale ne u Logitechu. Klávesnice samozřejmě fungovala, ale ne rozšiřující funkce.
RossiD (1271)|28.3.2013 10:20
Tak já jednoznačně hlasuji za Logitech, periférie užívám pouze od této firmy a nikdy mne nezklamaly. Stran klávesnice - mám přes dva roky Logitech Illuminated Keyboard CZ :

[ATTACH=CONFIG]22617[/ATTACH]

Bohužel tento model se již neprodává a jen nahrazen zřejmě bezdrátovým modelem Logitech Wireless Illuminated K800 CZ:

[ATTACH=CONFIG]22618[/ATTACH]

Už jsem to asi někde psal, ale výrobky od Logitechu a obzvláště klávesnice, vydrží opravdu dost a co je hlavní - jsou funkční i po dvou letech a jenom dni (záruka), alespoň u mne a to s nimi pracuji denně několik hodin ...
Negativní zkušenost Kamila nemohu potvrdit, takovou zatím díky bohu nemám, ale Creativ a drahá zvukovka plus přechod na W7 - to mi něco říká :((
b067cbc88e62004daf2fb0c6059c9cc8.jpg 8dd2576b03de3455b1f8718d6ac8f6.jpg
golfLC (1941)|28.3.2013 10:46
Najjednoduchšie si je pred kúpou klávesnice pozrieť podporu na stránke výrobcu. Ale za seba tiež s Logitechom problém nemám, na moje prekvapenie pri prechode PC DELL a BT klávesnice myškou z XP na Win7 som zistil, že origo DELL klávesnica a myš sa na Win7 nepripojila. Na stránke DELL-u boli ovládače len na XP ( samozrejme, bavíme sa o dodatočných funkciách + BT driver )... O podpore na Win7 ani zmienka. Po surfovaní po nete ohľadom tohto produktu som zistil, že tento set vyrába pre Dell práve Logitech a na ich stránke som všetko potrebné na plnú funkcionalitu našiel:-)-