Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 69

Téma: Philips 55PFL6007K nebo LG 55LM670S nebo TOSHIBA 55VL963G nebo Panasonic TX-L55ET5E ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj, chci koupit 55" TV s pasivním 3D a do možného výběru mi spadají tyto:
    1- Philips 55PFL6007K
    2- TOSHIBA 55VL963G
    3- LG 55LM670S
    4- Panasonic TX-L55ET5E
    Řazeno podle toho, co myslím je podle recenzí nejlepší.
    Jde mi o klasický 2D obraz ale určitě i to 3D. Samozřejmě HD i SD. Sem tam nějaký sport. Proto prosím majitele zmíněných modelů aby se vyjádřili k neduhům takových velkých placek (Trhané pohyby, máznuté pohyby, fleky, pruhy atd) a srovnali do pořadí. Případně napsali nějaké zásadní výhody a nevýhody jednotlivých modelů. Určitě potěší i ten internet nebo multimediální podpora přes usb. Samozřejmě toto není nejdůležitější prioritou.
    Krmit budu satelitem, případně i DVB-T, také přes usb nějakými těmi ripy s bluray.
    Už jsem napsal do některých témat, ale konkrétní srovnání nemám.
    V obchodě jsem viděl Philips a LG, u LG byl obraz měkčí, ne tak jedovatě ostrý jako u Philipsu, (manželce se supr barvičky a kontrast více líbil u Philipsu), ale toto je asi jen o nastavení a doma to bude vypadat úplně jinak. Žádné neduhy (vady jsem nepozoroval)
    Co vybrat? Ta Toshiba je kromě jednoho obchodu, ve kterém už asi stejně není dost drahá cca 40000,- a to už fakt nedám. Jinak ostatní 3 modely jsou do cca 34000,-
    A nebo se poohlédnout ještě po nějakém jiném modelu do té ceny? Třeba nějaký starší dostupný LG kousek?
    Momentálně mám LOEWE CRT v 32" a na můj obývák je to pidi. Koukám 3.5 - 4.5m.
    Děkuji za vaše názory.
    ///Prosím moderátory, pokud toto nové téma vadí, tak ho smázněte.///
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 14-03-2013 v 20:41

Nováček Avatar uživatele CanisAureus
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Muti Zobrazit příspěvek
    Co vybrat? Ta Toshiba je kromě jednoho obchodu, ve kterém už asi stejně není dost drahá cca 40000,- a to už fakt nedám.
    Tak proč ji vůbec do toho výběru strkáš? Navíc mezi Panasonicem a ostatními dvěma (Toshibu nepočítám) je rozdíl cca 10k, ujasni si co chceš a za kolik a pak si pročti odkazy, co Ti tu dal KamilZ

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Ta LG 6.. je pod úrovní těch zbývajících z tvýho výběru - je to jenom 50Hz.
    Když nepočítám Toshibu, tak Philips bude o něco málo lepší než Panák + má ambilight, ale je otázka jestli za to vyhazovat takový prachy.
    Takže jestli chceš IPS, tak bych bral asi toho panáka ...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ta cena u Panasonicu je více než podivná 25000,- jinak je v porovnání parametrů zhruba jako LG670. To je fakt obrazově o třídu lepší než ta LG? Respektive ta LG tak špatná??? A co srovnání ve 3D?
    Vlákna mám přečteny všechny ale chytřejší nejsem . Spíše v tom mám větší zmatek. Někdo píše to a někdo ono. Např u Philipse několik lidí totálně zepsulo 3D obraz a flekatý obraz taktéž. ???UF???

Registrace
    Feb 2011

Myslím že vlákno o 660 mluví za vše. LG může mít výhodu v 1080i u 3D, ale celé 3D je stejně hype.

A ještě k Tvému vyjádření "Někdo píše to a někdo ono.". A co čekáš? To je snad jasné, že má každý svůj názor. Někdo se rozplývá nad LM570 a někomu nestačí 960.. Myslíš, že Ti zde lidi napíšou něco jiného než v diskuzi u těch modelů? Pro mě LM660 špatná a VL963 dobrá a WT50 ještě lepší. Pro jiného to bude naopak.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 15-03-2013 v 17:03

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Samo, rozumím tomu, že nebudou mít všichni stejný názor, jen mě možná trochu zaráží tak veliká rozdílnost, respektive asi vady nových TV.
    Výběr se mi tím zužuje asi na Panasonic nebo Philips. Pokud pominu cenový rozdíl, můžeš z těchto doporučit? A nebo to neřešit, protože to za ten cenový rozdíl nestojí? Mimo to, dočetl jsem se, že stejně minimálně Panasonic to osazuje panely od LG

Registrace
    Feb 2011

Za mě Panasonic nebo Toshiba.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2008

Panasonic.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

A jaký panely myslíš že osazuje Philips? Na LG panelch není nic špatnýho, akorát ten co je v ET5 odpovídá tomu co je v LG LM7.. a tam bys akorát připlatil za dizajn. Panasonic nebo Philips .. Já bych bral Panák - Philipsy mají nestabilní software - lidi si stěžujou na zamrzání, nelogický menu apod. - ten panák je v tomhle v pohodě ...
    Ten Philips stojí 34tis. kč ... to je předražený jak ...
    Pokud za to už chceš dát takový prachy, tak bych koupil http://3d-televize.heureka.cz/panasonic-tx-l55dt50e/ to je po obrazové stránce to samý jako WT50 a v Datartu je za 30tis.

---------- Doplněno v 20:07 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 20:04 ----------

Proč vůbec trváš na IPS? Já bych se na tvým místě vys... na 3D a koupil tohle: http://led-televize.heureka.cz/sharp-lc-60le635e/ tam je narozdíl od IPS perfektní kontrast ...

Registrace
    Feb 2011

U 47" WT50 píše Datart 2x 3D brýle. U 55" Datart nic nepíše, ale je předpoklad, že to bude stejné. Vzhledem k tomu, že chce 3D, tak se mu to u WT pomalu vrátí už těch 3D brýlí a má zadarmo VIERA Touch Pad.

Pozn: Panasonic.cz píše u obou modelů 1x
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 15-03-2013 v 20:43

Je tu občas Avatar uživatele LuckyCat
    Registrace
    Mar 2013

Panasonic

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

To nešťastný 3D ... jak dlouho ho to bude bavit? dva dny?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Určitě já nevyužiji tolik to 3D, mé 2 děti už ale ano.
    To jsou ty IPS panely fakt taková tragédie ve srovnání TX-L55ET5E např s tímto TX-L55DT50E, TX-L55WT50E, pokud zůstanu ve stejné stáji.?

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Muti Zobrazit příspěvek
    Určitě já nevyužiji tolik to 3D, mé 2 děti už ale ano.
    A víš o tom, že 3D je zdraví škodlivá technologie a že jsi zodpovědný za zdravý vývoj svých potomků?!

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung LE55A956 nebo Philips 52PFL9703D nebo ...
    Od Ice v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-03-2009, 22:09
  2. PHILIPS 32PFL7762D nebo TOSHIBA LCD 37C3035DG
    Od rinma v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-01-2008, 16:00
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-12-2007, 07:00
  4. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 04-11-2007, 18:35
  5. LCD PHILIPS, TOSHIBA nebo SAMSUNG?