Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Proč se mi Xtreamer Prodigy Black po ukončení plánovaného nahrávání nevypne?

JirkaB (15)|13.3.2013 11:21
Mám Xtreamer Prodigy Black, firmware 3.5RC8. V případě, že zadám plánované nahrávání a současně se dívám na jiný film z HDD, (po shlédnutí filmu z HDD, protože se nahrává jiný program z TV, nevypínám ručně Xtreamer) přístroj se nevypne.
V ostatních případech ( nezapínám-li přístroj přes Dálkové Ovl), se mi Xtreamer při plánovaném nahrávání sám zapíná a vypíná.

Můžete mi poradit co s tím. Děkuji
Dire (19)|20.3.2013 10:13
zkusil bych udelat format HDD taky mel ten samy problem .
Zdenek77 (1)|31.12.2013 07:14
[QUOTE=JirkaB;448870]Mám Xtreamer Prodigy Black, firmware 3.5RC8. V případě, že zadám plánované nahrávání a současně se dívám na jiný film z HDD, (po shlédnutí filmu z HDD, protože se nahrává jiný program z TV, nevypínám ručně Xtreamer) přístroj se nevypne.
V ostatních případech ( nezapínám-li přístroj přes Dálkové Ovl), se mi Xtreamer při plánovaném nahrávání sám zapíná a vypíná.

Můžete mi poradit co s tím. Děkuji[/QUOTE]

Přistroj se sám nevypíná. Respektive pokud ho vypnete, tak nebude nahrávat programy podle vašeho plánu. A navíc pokud ho necháte dlouho běžet bez vypnutí, tak začne chybovat. Např si přenastaví systémový čas, začne se na několika místech zasekávat a podobně. Není z toho cesta ven.