Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): nefunguje internej ani smart hub

Neregistrovaný (0)|4.3.2013 15:14
Tazatel: Palias

Znění dotazu: zdravim, mám tv Samsung UE55ES6800 a mám ho pripojený sietovym kablom na router. problém je, že TV sa nedokáže pripojiť na net a ani do žiadnej smart aplikácie...zobrazí sa len ikona, že sa pripája a po minute zobrazí error , že internet nieje pristupný.

Pritom ked idem do nastavenia siete,dám vyhladat siet ,tak mi najde LAN a aj pripojenie na net ze je ok. Dal som aj aktualizovat firmware a ten prebehol ok,stiahol aktuálnu verziu...

Pozeral som aj manuál ale tam nic moc neni, ale potom som si všimol poznámku ,že je nieje podporovaná internetová rýchlosť menšia ako 10Mbps...a ja mám pripojenie DSL 5Mbps ,takže problém je v tej malej rychlosti?? aspon ten internetový prehliadač by mal ist, nie?
má niekto takýto problém?

Technika, které se dotaz týká: Samsung UE55ES6800
jito (999)|4.3.2013 15:51
DHCP v TV je nastaveno automaticky?
Palias (2)|4.3.2013 16:44
ano,aj vsetko ostatne som nechal automaticky ako to bolo.
jito (999)|4.3.2013 17:50
Tak to vypadá na problém v routeru.Budeš muset zkusit přidělit ručně IP adresu v TV,v rozsahu routeru.
KamilZ (10277)|4.3.2013 17:53
V jiném vlákně ve fóru poradně je uvedeno, že Samsung má Smart hub mimo provoz....

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/34572-samsung-smart-error_model_bind
Neregistrovaný (0)|4.3.2013 19:11
[QUOTE=Neregistrovaný;447766]Tazatel: Palias

Znění dotazu: zdravim, mám tv Samsung UE55ES6800 a mám ho pripojený sietovym kablom na router. problém je, že TV sa nedokáže pripojiť na net a ani do žiadnej smart aplikácie...zobrazí sa len ikona, že sa pripája a po minute zobrazí error , že internet nieje pristupný.

Pritom ked idem do nastavenia siete,dám vyhladat siet ,tak mi najde LAN a aj pripojenie na net ze je ok. Dal som aj aktualizovat firmware a ten prebehol ok,stiahol aktuálnu verziu...

Pozeral som aj manuál ale tam nic moc neni, ale potom som si všimol poznámku ,že je nieje podporovaná internetová rýchlosť menšia ako 10Mbps...a ja mám pripojenie DSL 5Mbps ,takže problém je v tej malej rychlosti?? aspon ten internetový prehliadač by mal ist, nie?
má niekto takýto problém?

Technika, které se dotaz týká: Samsung UE55ES6800[/QUOTE]


Mám stejný problém s UE40ES6800S, je to přesně tak. Hlásí, že se nepřipojí k internetu, přitom jsem z internetu upgradoval firmware. Mám takový pocit, že někde Samsungu spadl server, přes který se napojuje Smart Hub a že dokud ho nenahodí, tak máme smůlu. Ale jistý si tím nejsem.
Palias (2)|5.3.2013 09:53
[QUOTE=KamilZ;447788]V jiném vlákně ve fóru poradně je uvedeno, že Samsung má Smart hub mimo provoz....

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/34572-samsung-smart-error_model_bind[/QUOTE]

[QUOTE=Neregistrovaný;447799]Mám stejný problém s UE40ES6800S, je to přesně tak. Hlásí, že se nepřipojí k internetu, přitom jsem z internetu upgradoval firmware. Mám takový pocit, že někde Samsungu spadl server, přes který se napojuje Smart Hub a že dokud ho nenahodí, tak máme smůlu. Ale jistý si tím nejsem.[/QUOTE]


tak už som kludnejši,dik za info chalani...som myslel že je chyba niekde u mna, tak počkám pár dní ked spravia tie serveri a uvidim.