Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím o radu uživatele Pinacle 16

JOPO (13)|25.2.2013 20:27
Koupil jsem si Pinacle 16 a po nainstalování mi na liště panelu nástrojů chybí tlačítko upravit panel nástrojů. V manuálu jsem o zapnutí, ev. vypnutí tohoto tlačítka nic nenašel. Jinak program se chová normálně, myslím si že chyba nemůže být v instalaci popř. v instalačním DVD. Poradíte mi jak toto tlačítko dostat na lištu?

1. Tady by mělo být tlačítko panelu nástrojů

Děkuji
Win7, Intel i5, 4Gb RAM, NVidia G Force 330M
Pinacle.PNG Výstřižek.PNG
KamilZ (10277)|25.2.2013 20:38
Jakou máš edici? Jestli jen základ, tak to tam není: http://cdn.pinnaclesys.com/SupportFiles/Studio_16/S16_feature_differences.pdf
JOPO (13)|25.2.2013 21:01
Jejda díky. To bude asi základní. Na krabici je Pinacle studio 16. Aby to fungovalo, musím dokoupit Studio Plus? V angličtině se bohužel nevyznám. Poradíš mi kde ji dokoupit? Díky moc
KamilZ (10277)|25.2.2013 21:13
http://lmgtfy.com/?q=Pinnacle+Studio+16+Plus+CZE+koupit

Nevím, jestli jde koupit upgrade ze základu na plus v rámci jedné verze. Každopádně si to, že ta funkčnost v Plus verzi je ještě u budoucího dodavatele prověř.
JOPO (13)|25.2.2013 21:30
[QUOTE=KamilZ;446816]http://lmgtfy.com/?q=Pinnacle+Studio+16+Plus+CZE+koupit

Nevím, jestli jde koupit upgrade ze základu na plus v rámci jedné verze. Každopádně si to, že ta funkčnost v Plus verzi je ještě u budoucího dodavatele prověř.[/QUOTE]

Jo díky moc seš hodnej
Ahoj
Senegal (6)|25.8.2013 09:23
čau prosím o radu,
v Pinnacle Studio 16 nějak nechápu jak mám provést střih videa (změnit úsek videa).Návod mám ,ale stále nějak mi to nejde.Mohl by mi tu někdo polopaticky napsat jak to provést.
Pro začátek mám pinnacle 16 že je v čj později přejdu na zahraniční. díky
Foolproof (2713)|25.8.2013 19:39
Nevím, zda správně chápu dotaz.

Na horní liště časové osy je ikona "Rozdělit klipy na pozici přehrávací hlavy". KLávesa "N" dělá totéž.
Poté vybereš požadovaný úsek a děláš si s vybraným, co chceš.


[CODE]http://www.youtube.com/watch_popup?list=PL5A0D7B138D67A075&feature=player_detailpage&v=6-XwLONa2S0#t=173s[/CODE]
Senegal (6)|2.9.2013 22:02
Prosím mám další dotaz:
Mám hotovou časovou osu s videem,potom dám export a chci vypálit video na blu-ray disk (ještě mám k dobru 2 volné minuty).
Chvíli se to exportuje a potom mi se to celé zastaví a vyskočí tabulka viz. restartujte aplikaci a znovu exportujte SE ZAPNUTÉM NASTAVENÍM BEZPEČNÉHO REŽIMU.
A kde ten bezpečný režim je nikde jsem ho nenašel.Někde něco mám odkliknout? díky
Foolproof (2713)|2.9.2013 22:45
Napiš na Exac, nevím co to je, český překlad je navíc podivuhodný, někdy netuším vůbec o co go.
ucetni.Ugo (8)|3.9.2013 11:59
Zdravím všechny přítomné, může mi někdo z vás poradit s Pinnacle 16 Ultimate?...zakoupil jsem nové PC s Win7 64 bit,Intel i7, 8GB RAM,s Intel HD Graphics 4000,(PC Barbone W Sparrow Gold) a postupně nainstaloval Pinnacle studio 11 plus, dále upgrade pinnacle studio 14 ultimate a vzhledem k novému PC jsem současně s ním zakoupil upgrade pinnacle studio 16 ultimate. Vše se bez problému nainstalovalo, program jde spustit a pracuje, ale pokud připojím kameru SONY DCR-TRV345E digital8 přes FireWir IEEE 1394, tak nejde provést import z kamery do PC a to z důvodů, že Pinnacle 16 ultimate toto zařízení (kameru) nevidí a pokud po restartu PC je spuštěn opětovně pinnacle 16 ultimate, tak již při zadání importu je zařízení vidět (kamera), ale přesto nejde import provést, protože v okně zatuhne obraz a rozkostičkuje se. Přitom ovládání kamery z programu pinnacle 16 ultimate, tedy spuštění importu záznamu, zastavení jde. Na starém PC přitom import v upgradu pinnacle 14 ultimate šel bez problému.(šlo o PC s WinXP,IntelCore2 duo,2GB RAM,bohužel odešla zákl.deska) V HW prostředcích v PC je přitom u hostitelského řadiče NEC pro rozhraní OHCI standardu 1394 vše v pořádku. Zkoušel jsem i jiné ovladače, ale daný problém to nevyřešilo. Může mi prosím z vás někdo poradit?? Děkuji
Senegal (6)|3.9.2013 15:53
Foolprood a kam to je že píšeš napiš na exac,jsem to nikdy neslyšel.
Přesný opis problému: restartujte aplikaci a pokuste se o opětovný export se zapnutým nastavením bezpečného režimu.