Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): magio-coaxialny kabel

Neregistrovaný (0)|19.2.2013 22:30
Tazatel: marcel

Znění dotazu: Má vplyv coaxialny kábel na kvalitu obrazu (sat MAGIO+televízor panasonic TX-L32et5e),kábel je obyčajný,mám ho už 6-7 rokov! Zdá sa mi,že obraz na takú telku by mal byť lepší...

Technika, které se dotaz týká: panasonic TX-L32et5e
interfernet422 (1575)|19.2.2013 23:13
Kabel měl velký vliv při analogovém vysílání, při digitálním, což je i DVB-S(2), které provozuješ má taky vliv, ovšem projevuje se to výpadky - čtverečkováním, nebo na 3D TV kostičkováním. Co přesně ti na obrazu vadí? Barvy? Kontrast? Týká se to všech programů, nebo jen některých? Jak ti hrají HD kanály? Zkoušel jsi i HDMI vstup? Něco se dá opravit nastavením.
Ivo Mašek (10205)|20.2.2013 12:08
tazatel nechť si zjistí, jakou má sílu a kvalitu signálu. Na televizi by se to mělo dát zobrazit.
Na Magio lidi moc chvály nepějí., nevím jak te´d to v magiu mají, ale co jsem slyšel, tak kvalita od nich hodně při zemi
Neregistrovaný (0)|20.2.2013 20:52
[QUOTE=Neregistrovaný;446127]Tazatel: marcel

Znění dotazu: Má vplyv coaxialny kábel na kvalitu obrazu (sat MAGIO+televízor panasonic TX-L32et5e),kábel je obyčajný,mám ho už 6-7 rokov! Zdá sa mi,že obraz na takú telku by mal byť lepší...

Technika, které se dotaz týká: panasonic TX-L32et5e[/QUOTE]

Hlavne keď ide program v HD, tak sa mi to zdá málo ostré a rozmazané. Má 4x HDMI, mohol by byť nejaký rozdiel ,kde to zapojím (neskúšal som to). Obraz neštvorčekuje (trochu pri prepínaní)
interfernet422 (1575)|20.2.2013 21:28
A který HD program máš konkrétně na mysli? Něktré stojí za starou bačkoru a HD se jen jmenují, nebo některé slovenské na satelitu co jsem viděl mají jen HD v logu stanice a vysílané jsou v SD.