Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s S-video OUT na notebooku

kitter (1)|5.5.2005 10:40
Mám NB Prestigio nobile 156.
Skusal som ho pripojit na TV cez S-video výstup ale ono to proste nejde. Zastrcim kabel a nic. Grafiku to ma Intel extreem graphic 2 64MB. Ovladace som tam dal originalne, dodavane k NB. Nikde v ovladacoch nefiguruje moznost vystupu na TV. V com je chyba? Je potrebny nejaky specialny soft? Poradte ak mate skusenosti. Diky.
Doom (2331)|5.5.2005 11:10
měl jsem podobnej problém - kamoš chtěl připojit notbase přes cinch k televizi a nešlo to. nakonec připojil notebook k videu a na tom videu navolil AV vstup.
prý je to proto, že některé televize nemají na cinchovém vstupu odpor... a tenhle odpor používají TV-out obvody k tomu, aby poznaly, že je něco připojené a TV out aktivovaly.

na tom zmíněném notebooku je taky grafárna Intel Extreme a žádné speciální programy jsme nepoužili, jenom drivery ke grafice.
Cyklista (2)|5.6.2005 08:59
Zkusil bych se podivat do nastaveni BIOS-u, jestli tam neni vystup treba zakázaný a potom se mi u některých NB taky stávalo, že na výstupu musel být zapnutý přístroj a NB musel být restartovaný.
J.
ODSakEda (2278)|5.6.2005 21:45
Vždy startovat nebo restartovat notebook při připojeném konektoru (šnůry mezi PC a TV) a raději i při zaplé TV a přepnuté na tento video vstup!!!!!!!!
clee (6592)|5.6.2005 21:48
vzdy ne, jen u tech starsich sunek :-)
ODSakEda (2278)|5.6.2005 22:25
clee -často i a to i u nových šunek... (Nový ne=dobrý nebo snat nutně lepší, jak masíruje lidi TV reklama..., ale mnohdy i naopak!!!........)
clee (6592)|5.6.2005 22:30
intel extreme, ati mobile i novy nvidie nepotrebujou reset...
jopein (450)|5.6.2005 22:43
a ty kabely dnes už taky nejsou co dřív, už jsem jich pár vyhodil