Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém při kopírování HDV na USB flashdisk

bobr.cz (12)|15.2.2013 09:08
Mám problém při kopírování HDV na USB flashdisk mi nechce přehrávat video. Nevíte čím by to mohlo být? Původní soubor v PC hraje, když ho přetáhnu na flash disk, nehraje. Ani když ho přetáhnu zpátky do PC. Nechápu. WMP hlásí toto:
Beze jména.jpg
knedlikator (22)|15.2.2013 09:37
[QUOTE=bobr.cz;445578]Mám problém při kopírování HDV na USB flashdisk mi nechce přehrávat video. Nevíte čím by to mohlo být? Původní soubor v PC hraje, když ho přetáhnu na flash disk, nehraje. Ani když ho přetáhnu zpátky do PC. Nechápu. WMP hlásí toto:[/QUOTE]

bobr.cz to ti hlasia aj ine prehravace alebo si skusil len wmp?
bobr.cz (12)|15.2.2013 09:45
Zkoušel jsem to i v KMPlayeru, ale tam to nehlásí nic, jen je šedá obrazovka se zelenými tečkami.

---------- Doplněno v 09:45 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 09:43 ----------

Zkusil jsem se teď podívat na mediainfo z flash a vůbec nic mi tam nevyjelo. Jen název a velikost
Beze jménaKMP.jpg
KamilZ (10277)|15.2.2013 10:46
Tak se Ti prostě při kopírování na flash poškodí. Zkontroluj si to s originálem například pomocí fc.exe nebo podobným nástrojem a hned budeš mít jasno. Můžeš začít tím, že jsi zobrazíš základní údaje o obou souborech (přesná velikost na jednotky byte, datum modifikace). Pokud budou stejné, tak pokračovat tím porovnáním. Pokud tam bude rozdíl, tak zkus flash v jiném portu a přeformátuj ji. Pokud to bude kravit stále, tak v jiném PC a pokud i tam tak reklamace nebo koš.
BEPE (539)|15.2.2013 13:38
Mám řadu videí nahratých na flešce a absolutně bez problému s přehráváním v TV, přehravači, PC. Jenom kvůli přehravači jsem musel příponu *.m2t přejmenovat na *.mpg a bez problému. Jinak to chce i rychlejší typ flešky.
KamilZ (10277)|15.2.2013 14:00
Tohle nemá s příponou/formátem nic společného, viz text autora:
[QUOTE] Původní soubor v PC hraje, když ho přetáhnu na flash disk, nehraje. Ani když ho přetáhnu zpátky do PC. Nechápu[/QUOTE]
Pokud je "přetažením" myšleno překopírování a ne nějaká automatická konverze na pozadí pro mobil apod., kterou by možná něco mohlo dělat.