Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Problém při kopírování HDV na USB flashdisk

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Mám problém při kopírování HDV na USB flashdisk mi nechce přehrávat video. Nevíte čím by to mohlo být? Původní soubor v PC hraje, když ho přetáhnu na flash disk, nehraje. Ani když ho přetáhnu zpátky do PC. Nechápu. WMP hlásí toto:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Beze jména.jpg 
Zobrazení: 173 
Velikost: 36.8 KB 
ID: 21792  
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od bobr.cz Zobrazit příspěvek
    Mám problém při kopírování HDV na USB flashdisk mi nechce přehrávat video. Nevíte čím by to mohlo být? Původní soubor v PC hraje, když ho přetáhnu na flash disk, nehraje. Ani když ho přetáhnu zpátky do PC. Nechápu. WMP hlásí toto:
    bobr.cz to ti hlasia aj ine prehravace alebo si skusil len wmp?

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Zkoušel jsem to i v KMPlayeru, ale tam to nehlásí nic, jen je šedá obrazovka se zelenými tečkami.

---------- Doplněno v 09:45 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 09:43 ----------

Zkusil jsem se teď podívat na mediainfo z flash a vůbec nic mi tam nevyjelo. Jen název a velikost
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Beze jménaKMP.jpg 
Zobrazení: 165 
Velikost: 190.8 KB 
ID: 21793  

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Tak se Ti prostě při kopírování na flash poškodí. Zkontroluj si to s originálem například pomocí fc.exe nebo podobným nástrojem a hned budeš mít jasno. Můžeš začít tím, že jsi zobrazíš základní údaje o obou souborech (přesná velikost na jednotky byte, datum modifikace). Pokud budou stejné, tak pokračovat tím porovnáním. Pokud tam bude rozdíl, tak zkus flash v jiném portu a přeformátuj ji. Pokud to bude kravit stále, tak v jiném PC a pokud i tam tak reklamace nebo koš.
    Naposledy upraveno uživatelem KamilZ: 15-02-2013 v 13:05

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Mám řadu videí nahratých na flešce a absolutně bez problému s přehráváním v TV, přehravači, PC. Jenom kvůli přehravači jsem musel příponu *.m2t přejmenovat na *.mpg a bez problému. Jinak to chce i rychlejší typ flešky.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Tohle nemá s příponou/formátem nic společného, viz text autora:
    Původní soubor v PC hraje, když ho přetáhnu na flash disk, nehraje. Ani když ho přetáhnu zpátky do PC. Nechápu
    Pokud je "přetažením" myšleno překopírování a ne nějaká automatická konverze na pozadí pro mobil apod., kterou by možná něco mohlo dělat.

Podobná témata

1. Jak vybrat flashdisk pro DVB-T set top box PVR
    Od snehulak2006 v sekci DVB-T
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-08-2012, 22:36
  2. Problém v kopírování s PC na HDD.
    Od mirek.111 v sekci Vypalovačky a média
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-04-2012, 21:29
  3. Kopírování z VHS na DVD
    Od Spiderrr v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray