Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zachytávání pomocí ATV2000 / problémy a řešení

komak (1)|18.3.2004 11:23
Som takmer úplný laik. Chcem si cez kartu nahrať niektoré relácie, ale keď si nahratý avi-file spustím potom v nejakom prehrávači, tak je tam čím ďalej od začiatku tým viac posunutý zvuk od obrazu. Ako keby sa zvuk nahrával rýchlejšie ako obraz. Je na to nejaké nastavenie pri vlastnostiach kódovania? Alebo čím to je spôsobené?

Vďaka za radu, Miro
mirekv (7169)|18.3.2004 21:38
Nastav audio na 48k a když to nepomůže, tak máš 2 možnosti: nastavit "master stream audio", zvuk bude sedět s videem, můžou však být komplikace s dalším zpracováním (segmentované video...), nebo "master stream none", kde dojde k posuvu 1-2s/hod, což se dá srovnat ve VDubu (lepší varianta).
kasuha (26)|19.3.2004 20:13
Nevím jestli píšu tenhle příspěvek do správné skupiny, ale nikde jsem nenašel lepší místo a ATV konec konců je Capture program.

Myslím že by stálo za to přidat do nápovědy ATV2000 sekci "Troubleshooting" která by obsahovala nejčastější problémy s tímto programem. Hned můžu přispět jedním tématem: teď například jsem řešil problém, že mi nešlo za žádnou cenu zapnout Overlay - nakonec jsem čirou náhodou přišel na to, že v nastavení grafické karty (nVidia FX 5600) mám zvolen režim "Duální displej/klonování" (to je default nastavení po instalaci ovladačů). Když jsem to přepnul na "Jeden displej", Overlay najednou běží úplně bez problému.

K tomu mám jeden možný problém: Když mi nešel overlay, jel jsem pořád v režimu Preview a zjistil jsem, že v normálním režimu bere cca 60% CPU, zatímco když to přepnu do Capture režimu (ale nepustím capture), bere jen 8%, přitom oba režimy byly nastavený úplně stejně (768x576, YUY2, 25 Hz). Fullscreen nebyl v "normálním" režimu možný - procesor vyjel na 100% a aplikace začala zadrhávat. Samozřejmě že jsem mohl koukat na fullscreen v capture režimu, ale to znamenalo mít v levém dolním rohu obdélníček s titulkem a ten mě tam zbytečně rušil.

Chtěl bych upozornit, že slovo "Standard" se píše s "d" na konci, ne s "t" jak tomu je porůznu v ATV2000. To platí jak pro angličtinu tak pro češtinu (v ATV2000 používám angličtinu). Můžu nabídnout, že bych provedl jazykovou korekci anglické verze ATV2000, pokud bude mít autor zájem.
Mike (617)|22.3.2004 10:12
Když na ten help pořád nějak není čas, já ho totiž nepotřebuju :-) tak se mi do něj špatně nutí, nejlepší by bylo, kdyby ho někdo napsal místo mě, ale nikdo se k tomu nemá :-R to samé platí o jazykových mutacích, jestli máš chuť, tak se do toho můžeš pustit, ostatní i já ti budeme vděčni
kasuha (26)|23.3.2004 08:59
Korekci angličtiny a češtiny ti udělám rád, jen mi není jasné jak to mám provést. Procházet jednotlivá menu a dialogy a psát ti co máš za co zaměnit asi není ten správný postup. Nějaký popis nebo návod by bodnul...

Zjistil jsem, že ATV z nějakého důvodu žere víc CPU v "koukacím" režimu než v "capture" režimu i když je zapnutý overlay. Dokonce mi připadá, že je to pořád závislé na tom, jestli mám obraz v malém okně nebo fullscreen a to mě při zapnutým overlayi opravdu překvapuje. Navíc je ta zátěž jakoby nárazová - průměrně to bere třeba 8% CPU, ale přitom občas vypadne snímek a obraz viditelně cukne. Dá se nějak zjistit, kde se to toulá?

Taky mi blbne přepínání kanálů, a to hned v několika směrech - normálně používám ATV v "single window" režimu, tedy "ovladač" mám uklizený a používám klávesové zkratky, případně menu od pravé myši. Občas (docela často) zmáčknu číslo kanálu, ATV mi napíše do rohu číslo nového kanálu, ale zobrazuje se pořád původní kanál. Druhá možnost je, že tam mám šum a nesmysly a musím to přepnout někam jinam a zase na ten co chci aby se to opravdu přepnulo.
Co je o něco nepříjemnější - pokud se přepnu z tuneru na externí vstup, dost často mi nejde přepnout zpátky na tuner - jediná možnost je zobrazit si "ovladač" a přepnout to na něm.
Taky se mi dvakrát stalo, že mi při přepínání kanálů najednou zmlknul zvuk a ani restart ATV nepomohl, musel jsem restartovat počítač.

Abych ale jen neprudil, ATV je ve skutečnosti skvělý program :-)
kasuha (26)|23.3.2004 13:26
To Mike: popis je to pěkný a taky jsem zastáncem myšlenky, že je nejlepší převzorkovat zvuk. Je tu ale jeden problém - z ATV2000 mi pravidelně vylézá obraz tak o půl vteřiny delší než zvuk - tedy pokud nahrávám třeba dvě sekundy tak obraz má dvě sekundy, ale zvuk jen jeden a půl sekundy. Zkoušel jsem s tím experimentovat a jediné co jsem zjistil je, že ten posun je náhodný - tu větší, tu menší, ale nezjistil jsem na čem to závisí. Bohužel, pokud pak zarovnám obraz i zvuk na stejnou délku tak jsou vůči sobě na konci nadéle posunuté. A zjistit co z posunu je tenhle náhodný posun a co způsobila zvukovka je prakticky nemožné.

Při přepisu z videokazet jsem to dělal tak, že z konce záznamu jsem kousek nagraboval ještě jednou - tam obraz a zvuk ještě nebyly rozjeté a ve VirtualDubu + zvukovém editoru jsem je srovnal a přesnou velikost posunu spočítal. Jenže to nejde při grabování přímo z televize, pokud to přitom nechci současně nahrávat i do videa. Asi nejlepší řešení by byl nějaký formát kde má všechno jednotný timestamp, třeba Matroska - jenže grabování do Matrosky se mi už vůbec nepodařilo rozběhnout :-(
Mike (617)|23.3.2004 14:14
No jo, ale za to grabování je zodpovědný Microsoft, já mu jenom řeknu, co má grabovat :-(
A proč ti to do Matrošky nejde? Máš nainstalovaný Matroška Muxer?
Mike (617)|23.3.2004 14:22
[quote=kasuha]Korekci angličtiny a češtiny ti udělám rád, jen mi není jasné jak to mám provést. Procházet jednotlivá menu a dialogy a psát ti co máš za co zaměnit asi není ten správný postup. Nějaký popis nebo návod by bodnul...
[/quote]

stačí když si projdeš v adresáři Lang soubory *.lng a bude ti to jasný, co se týče helpu, tak to samé platí pro adresář Help, akorát teď už je zase dost zastaralej a chtěl by doplnit, když se toho ujmeš, tak bude tvé jméno v About boxíku a v readme :-)

[quote=kasuha]Zjistil jsem, že ATV z nějakého důvodu žere víc CPU v "koukacím" režimu než v "capture" režimu i když je zapnutý overlay. Dokonce mi připadá, že je to pořád závislé na tom, jestli mám obraz v malém okně nebo fullscreen a to mě při zapnutým overlayi opravdu překvapuje. Navíc je ta zátěž jakoby nárazová - průměrně to bere třeba 8% CPU, ale přitom občas vypadne snímek a obraz viditelně cukne. Dá se nějak zjistit, kde se to toulá?[/quote]

ano to kolísá, ale to tak prostě je a nevím, čím to je, zkus do video filtrů přiřadit Converter a bude to stejné jako v capture módu

[quote=kasuha]Taky mi blbne přepínání kanálů, a to hned v několika směrech - normálně používám ATV v "single window" režimu, tedy "ovladač" mám uklizený a používám klávesové zkratky, případně menu od pravé myši. Občas (docela často) zmáčknu číslo kanálu, ATV mi napíše do rohu číslo nového kanálu, ale zobrazuje se pořád původní kanál. Druhá možnost je, že tam mám šum a nesmysly a musím to přepnout někam jinam a zase na ten co chci aby se to opravdu přepnulo.
Co je o něco nepříjemnější - pokud se přepnu z tuneru na externí vstup, dost často mi nejde přepnout zpátky na tuner - jediná možnost je zobrazit si "ovladač" a přepnout to na něm.
Taky se mi dvakrát stalo, že mi při přepínání kanálů najednou zmlknul zvuk a ani restart ATV nepomohl, musel jsem restartovat počítač.[/quote]

A co máš za kartu? Co za ovladače?

[quote=kasuha]Abych ale jen neprudil, ATV je ve skutečnosti skvělý program :-)[/quote]

Dík
kasuha (26)|23.3.2004 17:15
Já v podstatě nevím co si mám nainstalovat. Trochu jsem zkoumal po webu, ale stručný návod jsem nenašel a padesáti (a více) stránkové dokumentace s popisama formátu se mi číst nechtělo. Nějaký muxer jsem tam snad i nainstaloval, ale po té době už nevím ani jaký. Nenašel by se na TVFreaku nějaký stručný návod jak na Matrosku aby to s ATV šlapalo?

V podstatě potřebuju jen jedno: zachytit to do toho, pak z konce vyseparovat kousek kde je synchronizovaný zvuk s videem abych zjistil jak mám to audio přesamplovat a pak to stejně převedu do starého poctivého AVI.
kasuha (26)|23.3.2004 17:20
[quote=Mike]A co máš za kartu? Co za ovladače?
[/quote]

Pustím to v logovacím režimu, zkusím to zreprodukovat a pošlu kompletní info raději mailem. Mám ATI TV Wonder PCI + "originál" ovladače (tedy ne z CD se kterým jsem to koupil, ale stažené z webu od ATI).
ahc (23)|31.3.2004 08:48
Můžete mi prosím poradit jak v plánovači ATV2000 zadat program, který chci nahrávat /číslo programu/.
Díky.
Mejla (0)|1.4.2004 10:17
Potreboval bych poradit, jak donutit ATV2000 se vypnout po tom co po spusteni z prikazove radky dokonci nahravani.
Pouzivam wXP a planuju to klasicky v planovaci uloh. jde tam sice nastavit, ze bezi-li aplikace dele jak urcity cas, tak se ma zavrit. Jenze zustane bezet zvuk - je vedeny vnejsim spojenim do mikrofonu zvukovky (mam Askey Magic CPH033 - doufam ze je to spravne).

Je nejaky zpusob jak to ukoncit jinak a regulerne i se zvukem? Nejaky parametr ktery neni v helpu?

Diky
RadoHotovy (28)|2.4.2004 09:31
No moment, on ten program umí plánovat nahrávání? A kde se to nastavuje? Pardon, ale já na to nepřišel a blbý si myslím, že nejsem....
Mike (617)|2.4.2004 10:09
Jako plánovač se používá ARC2000 ....
ahc (23)|2.4.2004 11:24
Omlouvám se, myslím samozřejmě ARC2000. Přesto nevím jak zadat číslo programu, který chci nahrát.
RadoHotovy (28)|2.4.2004 11:32
Nastaví se program, který byl naposled v ATV2000 spuštěn, takže je to hooodně jednorázová záležitost
Mike (617)|2.4.2004 12:46
v plánovači zadáš nejprve Set TV Channel a jako parametr nastavíš požadovanou stanici, další krok bude Capture AVI a jako Parametr nahrávací profil - takže se to dělá ve dvou krocích
stayman (12393)|2.4.2004 15:54
To uz je ATV20000 ??? :-? 9-)
Mike (617)|2.4.2004 17:19
[quote=StayMan by €RikŁ€]To uz je ATV20000 ??? :-? 9-)[/quote]

treba brzo bude :-)

Mejla: Pouzij parametr /qac
RadoHotovy (28)|4.4.2004 08:30
[quote=Mike]v plánovači zadáš nejprve Set TV Channel a jako parametr nastavíš požadovanou stanici, další krok bude Capture AVI a jako Parametr nahrávací profil - takže se to dělá ve dvou krocích[/quote]No jo, takhle to jede!! Díky moc.
RadoHotovy (28)|4.4.2004 08:34
No jo, ale při zahájení nahrávání se mi objeví hláška:

On drive S: is too little space, do you want to continue?

Jaký drajv S sakra? Takový disk nemám a defaultně mám nastaveno nahrávání do dokumentů na C....
Mike (617)|5.4.2004 09:16
[quote=RadoHotovy]No jo, ale při zahájení nahrávání se mi objeví hláška:

On drive S: is too little space, do you want to continue?

Jaký drajv S sakra? Takový disk nemám a defaultně mám nastaveno nahrávání do dokumentů na C....[/quote]

napiš mi přesně ten adresář, kam máš nastavený nahrávání v ARC2000/Options/Sheduler.... máš tam vůbec něco?
RadoHotovy (28)|5.4.2004 09:32
Je to přímo ve složce Dokumenty, která je defaultně na céčku v Documents and Settings
Taby (119)|9.4.2004 21:25
Ahoj, mám problém. Když si chci vybrat v ATV2000 kodek, pro zachytávání, tak je funkční jen DivX. U ostatních to hází hlášku cca Cannoct connect atd. Ve FAQ na tomhle webu jsem si přečetl, že je třeba místo UYVY dát RGB, ale já tam mám jen možnost UYVY. Je nějaký jiný kodek, který by uměl pracovat s UYVY a šel nějka rozchodit v ATV2000? když nepoužiju kompresi, tak je ten soubor straaaaááášně velkej.
A divX mě zase nepřipadá jako výchozí formát pro další zpracování to nejlepší.
Díky
vlada (3470)|9.4.2004 21:43
Zkus PicVideo MJPEG, HuffYUV nebo poslední verzi FFDShow (s enkoderem). Koukni případně na moje stránky - jech.webz.cz do sekce návody. Tam toho najdeš víc.
in0 (146)|9.4.2004 22:09
...taky jsem mel s timhle castokrat problemy, nekdy to zniceho nic zmizelo a pak zas znenadani chyba. RGBckem to nebylo... presel jsem na iuVCR kterej bezi bez problemu - doporucuju a prijde mi i sympatictejsi a prehlednejsi. tahat jiny kodeky je blbost... zkus kdyztak jinej program.
vlada (3470)|10.4.2004 12:17
in0> A jaký kodeky proboha používáš? Ty co jsem napsal jsou naprosto esenciální pro nějakou seriozní práci s videem. Vláďa
vlada (3470)|10.4.2004 12:24
Ještě přidam jednu poznámku - já používam ATV2000 a kódování barev YUY2 snese se to skoro se všema kodekama. Ale třeba DV kodek potřebuje RGB.
Taby (119)|10.4.2004 12:36
Možná, že v tom mám bordel, ale když chci nastavit zachytání, tak mi to dá výběr kódování UYVY, a buď bez komprese, nebo asi 12 možností, ale u každé napíše cannot connect vidoe compressor (nebo tak nějak), a když pak dám nahrávatat, tak píše Video compressor not connecte atd. Funguje to jen s divX. Mě to neukáže jinou možnost než UYVY a bez komprese je to krutý. Mám grafickou kartu ASUS V9520 home theater, kde je tv-tunner a video a s-video in i out. Ale karta umí zachytávat jenom 720*480. Ale obraz, když potřebuju např. do pinnacle, si umím upravit (stejně musím, když je to z analogu). Ale potřeboval bych nějkaý kodek, abych snížil velikost toho souboru. Jinak výrobce udává, že by se mělo dát nahrávat i do mpeg1 a 2, ale to už vůbec nevím kde a jak.
in0 (146)|10.4.2004 16:35
vlada: se stejnymi kodeky jako ty (konkretne pegasus MJPEG popr. Mainconcept DV codec), jenom jde proste o to, ze ATV2000 mi neprijde stabilni, kvuli tomu problemu co se tu resi - mel jsem s tim stejny problemy.

Taby: vyzkousej jinej program, tam ty kodeky neblbnou. Ja se snazil prijit na to cim to je a neprisel - musi to byt nejaky bug zpusobeny tim ze tam nemam upraveny ovladace, protoze nekdy mi to i fungovalo a pak zase prestalo a zaclo vypisovat ty samy chybovy hlasky jako tobe.
vlada (3470)|10.4.2004 17:46
Taby> Co to máš za strašnej hardware. Tady asi nebude chyba jenom v ATV2000. Navíc pokud chceš rozumně zachytávat je naprosto nezbytný donutit kartu k rozlišení ***x576, jinak se dostaneš do neřešitelnych problémů s prokládánim, viz. ty moje stránky. Zkus nejdřív jiný ovladače, z programů můžeš kromě iuVCR zkusit taky VirtualVCR. Vláďa
Mike (617)|14.4.2004 08:35
Taby: zkus napsat konkrétně který kodek nejde - většina totiž UYVY neumí, ale třeba kodeky PIC a Morgan MJPEG ano, i Huffyuv ho umí, takže zkus tyto
další řešení je vložit filtr video converter, který dokáže konvertovat z UYVY na YUY2 i RGB
Napiš, co ti nejde a ne co ti jde \/
ego42 (76)|16.4.2004 10:11
Jenom pro pořádek informuju, že dříve popsaný problém, kdy ATV přestane reagovat na podněty jakmile se zapne/vypne line-in Audigy (třeba i pomocí Surround Mixeru), v nové verzi přetrvává. Pro mě jsou tím pádem obě 2.1.x.x verze víceméně nepoužitelné, takže pokud můžu nějak přispět k vyhubení tohoto bugu (zevrubnějším popisem, posláním logu atp.), rád tak učiním ;-) Taky pro pořádek opakuju, že ani starší verze ATV, ani žádný jiný soft tím netrpí.
Mike (617)|16.4.2004 10:17
Vždyť jsem také toto neopravoval, protože nevím, čím to může být způsobeno.

Zkus zapnout don't mute while switching channels, jestli to pomůže, log mi pošli, to by bylo fajn
ego42 (76)|16.4.2004 16:52
Jasně, to zapnuté mám, a jenom díky tomu (a několika dalším nastavením) ATV aspoň naběhne a jde i přepínat mezi kanály. Než jsem na to přišel, zamrzlo ATV hned při startu, ještě dřív, než vůbec naskočila overlay. Log pošlu, ale nevím nevím, jestli se to v něm vůbec promítne, aby totiž ta chyba nastala, nemusí ATV samo o sobě nic dělat.
Každopádně dík za snahu, viděl jsem v changelogu spoustu bugfixů, tak jsem si říkal, jestli se to nevyřešilo třeba náhodou :)
Mike (617)|19.4.2004 09:38
Dík za logy, mám je
Zkus ještě úplně vypnout zachytávací aplikaci (nastav No application) a zkus jestli to bude taky dělat, potřeboval bych vědět co by to mohlo způsobovat, zatím tápu
Mr. Gooo (13)|19.4.2004 11:43
No mam Audigi a ATV pouzivam taky ale kdyz prepinam jak chci ATV jede no problem. Ale mam jeden problem pri full screen mi nechce se skovat mys i kdyz je to nastaveny. Ale skusim potrapit i tu Audigi mozna se pletu v kazdem pripade mi jede i s ATV. Nejaka verze ovdacu Audigi se nemela rada s ladenim myslim ze u ATI (AIW).
ego42 (76)|20.4.2004 11:14
Tak jsem to zkusil úplně bez zachytávání a stejně se ATV třeba při změně hlasitosti nebo přepnutí line-inu hryzne. Jestli můžu, tak bych si tipnul, že problém bude v nějakém pollování nastavení hlasitosti, aby se na ovládacím panelu mohlo zobrazovat nastavení hlasitosti online, ale je to jenom takový nápad :)
Mike (617)|20.4.2004 13:31
Zkus stáhnout toto:
https://www.tvfreak.cz/download/atvfix.zip

Jsou tam dva soubory ATV2000_fix1.exe a ATV2000_fix2.exe, ten druhej úplně vyřadí reakci na změnu hlasitosti jinou aplikací, napiš, jestli aspoň jeden z nich funguje
ego42 (76)|22.4.2004 09:42
Tak bohužel, oba trpí přesně tím samým, co normální ATV.
Jestli ale nemáš už žádný nápad, v čem by to mohlo být, tak se na to vykašli, nemá cenu abys tím ztrácel čas, když nikdo jiný problémy nemá, třeba se to časem vyřeší samo tak, jako to samo vzniklo ;-)
von_klein (2)|26.4.2004 14:47
Ahoj, mam problem - vzdy pro restartu pocitace se mi v ATV2000 2.1.0.1 vrati video standard do NTSC misto standardniho PAL/G. Vidim potom "protazeny" obraz smerem dolu a neni videt jeho dolni cast (asi to souvisi s tim, ze NTSC ma vice radek?). Kdyz zmenim potom format videa na PAL, je vsechno v pohode - az do restartu pocitace, pak se to zase meni na NTSC.

Mam Athlon 1.4 a MSI GFFX 5900XT s video-in s nainstalovanymi nVidia WDM drivery. Zachytavani zvuku nepouzivam, mam video, ktere mi slouzi jako tuner, primo napojene na reproduktory. Jde mi ciste a jenom o obraz.

Nemohl by mi nekdo poradit, jestli jde neco zmenit tak, aby tam byl porad napevno nastaveny PAL?

Dik.
Mr. Gooo (13)|27.4.2004 10:24
No sisate hlavicky po startu Win tak to mam taky a u ATV az nekolik let myslim si ze je to nejaka hluboce zakorenena chyba v ATV protoze jine programy to nedelaji ja osobne za dobu kterou pouzivam ATV vymenil kartu sice AIW za AIW ale ovladace jsou take jine potom i zbytek PC a delato stale takze tady bych chybu nehledal. Kdysi hodne davno jsem tuto chybu popisovai vcetne logu Mikemu ale bez uspechu :-((. Nevim jestli je to rormou NTSC ale mne staci spustit ATV jeste jednou a vse je OK. :-?
Mike (617)|27.4.2004 12:42
O tom vim, ale neni to tim NTSC, proste se to nejak divne pri startu nastavi, podivam se na to, az budu mit doma nejakou AIW - dela to jen u tehle karet, buh vi proc
von_klein (2)|27.4.2004 15:37
Diky za odpoved - nemam teda All-in-Wonder ale GeForce FX 5900XT od MSI s video-inem... stacilo by mne vedet, jestli se to neda nekde nastavit v registrech, mozna by stacilo nastavit jako default PAL/G nebo co to tu mame za normu (jako prvni v menu) v nove verzi a treba by se to vracelo do PALu, coz by mi tolik nevadilo.
Mike (617)|28.4.2004 10:24
Zkontroluj si, jestli mas u kazde stanice nastavenou normu na PAL, pak ji ATV nastavi, ale nektere ovladace na to nereaguji, mozna to chteji nastavit az uplne na konci, kdezto ja to nastavuju hned na zacatku, tak to je mozna ten problem
Ovladace si maji pamatovat posledni nastaveni, takze by to nemel byt problem, americani si ale mysli, ze NTSC je default, tak je vzdy na zacatku NTSC...
ego42 (76)|28.4.2004 10:52
Možná to není až tak specifické pro AIW, něco velice podobného mi dělá i AverTVStudio 203, pokud použiju nové, pětkové, ovladače od Averu. Psal jsem Ti o tom tak před měsícem do pošty.
Sevo (14)|2.5.2004 08:52
Považuji MS MPEG-4 kodek v. 9 za lepší než Divx, zejména u nižších bitrate, ale nedaří se mi ho spojit s ATV. ATV mi samo o sobě i pod Win XP funguje bez problémů, ale když ATV nastavím na aplikaci Win Media Encoder 9, tak ATV přestane přestane přepínat kanály. (Stejně tak mi ATV přestane přepínat kanály, když ATV nastavím na žádnou aplikaci.) Samotný kodek MS Win M E 9 do ATV mi také nejde nandat, ale to asi nejde principiálně.
Lze vůbec ATV s MS Win Media Encoderem 9 spojit?
Mike (617)|3.5.2004 08:38
Pokud máš nastaven TV modul na tak to používá ovládání z modulu wdmcap.dll a s WME9 to samozřejmě nejde, s tím nejde nic dělat, pokud máš kartu a s BT878 čipem, tak si můžeš nainstalovat referenční ovladače a použít modul BT8x8, pak by to mělo jít
Sevo (14)|4.5.2004 19:29
Už jsem jednou měl plánovač v provozu, často a rád jsme ho využíval, ale pak jsem musel Win XP reinstalovat, a nyní mi nejde poslední krok: když mám nastavit TV kanál, tak se žádný kanál ze seznamu neobjeví, i když jinak v ATV můžu bez problémů kanály přepínat. V čem to může být? Jo a ještě jednu otázku k ATV i když ne přímo k plánovči: jednou se mi nějakou náhodou stalo, že mi v REC modu obraz zůstal bez převrácení hlavou dolů, ale pak se to zase ztratilo, a pokždé když zapnu REC, tak se obraz převrátí. Jak tomu převrácení zabránit?
Anonymous (825)|6.5.2004 18:58
Já používám Combo plánovače a takovéhle problémy nemám :-)-