Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Premiere - nenacita niektore audio

ha2 (24)|13.2.2013 17:51
Zdravim,

Mam projekt v Premiere (6.0.3) a niektore audia v projekte su cervene, nieje tam ziadna stopa. Cely projekt je strihany z jedneho zdroja pricom niektore audia su v poriadku niektore nie. Nepomohlo ani premazanie cache suborov, pricom projekt pri poslednom zatvoreni (samozrejme save) bol uplne v poriadku. Co stym? Samozrejme by som mohol znova vyhladavat v zdroji tie miesta a nahradzat ich ale je to pracne a ak mam rozsiahly projekt tak taka moznost je peklo. Stretol sa s tym niekto?
wtfpremiere.png
Pavel_tempx2 (829)|13.2.2013 22:18
já teda nikdy mov soubory raději needitoval, protože Premiera si je strašně dlouho načítala do projektu...určitě jsou vymazané všechny cache soubory? v adresáři projektu i adresářích programu (dají se najít v nastavení programu)? vždy když smažu všechny cache, tak si začíná natahovat všechno znovu po otevření projektu ;)
ha2 (24)|13.2.2013 22:44
no ja som si ten kontajner nevybral, a ano na oboch miestach som cache zmazal, ani dat medium offline a nazledne replace footage, kde som vybral povodny zdroj nepomohlo, znova to nacitalo v projekte ako predtym, tie co boli cervene zostali cervene
JAŠTER (1)|16.2.2013 13:54
[QUOTE=ha2;445436]Zdravim,

Mam projekt v Premiere (6.0.3) a niektore audia v projekte su cervene, nieje tam ziadna stopa. Cely projekt je strihany z jedneho zdroja pricom niektore audia su v poriadku niektore nie. Nepomohlo ani premazanie cache suborov, pricom projekt pri poslednom zatvoreni (samozrejme save) bol uplne v poriadku. Co stym? Samozrejme by som mohol znova vyhladavat v zdroji tie miesta a nahradzat ich ale je to pracne a ak mam rozsiahly projekt tak taka moznost je peklo. Stretol sa s tym niekto?[/QUOTE]

Aj ja som sa s tymto problemom stretol. Treba si obrazovy material sustredit pod projekt, ktory pouzivas. Nesmie lezat mimo projekt( iny HD, alebo v nejakom inom priecinku hoci na tom istom disku, ale nelezi v projekte)Lepsie povedane vytvorim folder napr. ENERGETIKA a pod tymto nazvom zalozim projekt kde sustredim cely obrazovy material. U mna to takto potom funguje.
ha2 (24)|17.2.2013 23:35
Dik za tip, ak sa mi to stane nabuduce tak to skusim. A inak nerobim to takto ze si to vkladam do projekt foldru pretoze mavam material na stovky GB.
Pavel_tempx2 (829)|18.2.2013 10:04
tak já s tím problém nikdy neměl, je pravda že mám všechno v jedné složce, ale tam jsou podsložky (video, projekt) a nebyl ani problém když jsem měl projekt na jednom disku a materiály na druhém...