Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Premiere - nenacita niektore audio

ha2 ha2 je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2012

Zdravim,

Mam projekt v Premiere (6.0.3) a niektore audia v projekte su cervene, nieje tam ziadna stopa. Cely projekt je strihany z jedneho zdroja pricom niektore audia su v poriadku niektore nie. Nepomohlo ani premazanie cache suborov, pricom projekt pri poslednom zatvoreni (samozrejme save) bol uplne v poriadku. Co stym? Samozrejme by som mohol znova vyhladavat v zdroji tie miesta a nahradzat ich ale je to pracne a ak mam rozsiahly projekt tak taka moznost je peklo. Stretol sa s tym niekto?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: wtfpremiere.png 
Zobrazení: 85 
Velikost: 97.9 KB 
ID: 21766  
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

já teda nikdy mov soubory raději needitoval, protože Premiera si je strašně dlouho načítala do projektu...určitě jsou vymazané všechny cache soubory? v adresáři projektu i adresářích programu (dají se najít v nastavení programu)? vždy když smažu všechny cache, tak si začíná natahovat všechno znovu po otevření projektu

ha2 ha2 je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2012

no ja som si ten kontajner nevybral, a ano na oboch miestach som cache zmazal, ani dat medium offline a nazledne replace footage, kde som vybral povodny zdroj nepomohlo, znova to nacitalo v projekte ako predtym, tie co boli cervene zostali cervene

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Citace Původně odesláno od ha2 Zobrazit příspěvek
    Zdravim,

Mam projekt v Premiere (6.0.3) a niektore audia v projekte su cervene, nieje tam ziadna stopa. Cely projekt je strihany z jedneho zdroja pricom niektore audia su v poriadku niektore nie. Nepomohlo ani premazanie cache suborov, pricom projekt pri poslednom zatvoreni (samozrejme save) bol uplne v poriadku. Co stym? Samozrejme by som mohol znova vyhladavat v zdroji tie miesta a nahradzat ich ale je to pracne a ak mam rozsiahly projekt tak taka moznost je peklo. Stretol sa s tym niekto?
    Aj ja som sa s tymto problemom stretol. Treba si obrazovy material sustredit pod projekt, ktory pouzivas. Nesmie lezat mimo projekt( iny HD, alebo v nejakom inom priecinku hoci na tom istom disku, ale nelezi v projekte)Lepsie povedane vytvorim folder napr. ENERGETIKA a pod tymto nazvom zalozim projekt kde sustredim cely obrazovy material. U mna to takto potom funguje.

ha2 ha2 je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2012

Dik za tip, ak sa mi to stane nabuduce tak to skusim. A inak nerobim to takto ze si to vkladam do projekt foldru pretoze mavam material na stovky GB.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

tak já s tím problém nikdy neměl, je pravda že mám všechno v jedné složce, ale tam jsou podsložky (video, projekt) a nebyl ani problém když jsem měl projekt na jednom disku a materiály na druhém...

Podobná témata

1. TV Samsung mi nenacita externy disk
    Od tomy72 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 22-05-2012, 19:22
  2. Sony Vegas nenacita kodeky
    Od Marty9 v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-06-2010, 08:23
  3. Sony dvd architect nenacita mpg z Vegas
    Od scooti v sekci Editace videa