Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problémy pri grabovaní

imported_Omega (41)|4.5.2005 11:41
Mám Tv-kartu FlyTV Platinum 33,používam softver Fly2000TV.Mám problém pri grabovaní z videa.Skúšal som cez kompozitný vstup pripojiť analógové video,audio cez audio,ale ide mi len zvuk.Obraz nejde ani v náhlade.To isté mi robí pri grabovaní cez Virtualdub.Zvuk počujem,obraz nikde. Keď som to skúšal cez S-Video vstup,obraz bol čierno-biely.Preveril som,či nie je chyba pri kompozitnom vstupe,ale keď som pripojil ku kompozitnému vstupu TV-karty obyčajnú analógovú video-kameru,obraz bol bezchybný.Poraďte mi,prosím,kde robím chybu.
Brko (201)|5.5.2005 00:35
Vypadá to podle tvého popisu, že chybu neděláš. Chyba je asi ve videu. Poněvadž kamera na stejným vstupu TV karty ti funguje.
mirekv (7169)|5.5.2005 06:17
Ještě snad Macrovision, ale to by tam něco bylo.
pee.tr (1208)|5.5.2005 08:34
Zajímavý a nepochopitelný.. :-(
Zkus třeba ještě pro zajímavost to video naladit na Tv kartě na vstupu přes koaxiál, jestli ho najdeš aspoň tak. I když to je kvalitově v pr...
imported_Omega (41)|5.5.2005 12:44
Ďakujem všetkým za snahu pomôcť mi.Skutočne bolo potrebné použiť vylučovaciu metódu,nakoľko ste tvrdili,že asi nerobím žiadnu chybu.Najprv som vymenil video,chyba bola rovnaká.Potom prišla myšlienka,čo keď je to v prepojovacej šnúre,i keď sa jednalo o čisto nový kábel.Kábel sa vymenil a výsledok sa dostavil.Grabovanie funguje bezchybne.Ešte raz ďakujem za pomoc.