Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dvojí export, ztráta kvality?

benbix (56)|5.2.2013 19:56
Zdravim,
delam na dlouhodobem projektu a prave resim jak to udelat, kdyz cast toho videa budu mit sestrihanou jeste na starem HDD a zbytek na novem SSD s novou instalaci?
Lze nejak preexportovat ten projekt do toho noveho? Nebo to budu muset exportnout a otevrit si to jako proste video? Ztratim tim kvalitu? Jak nejlip to vyexportovat pro takovou dalsi praci?
Mate s tim zkusenosti? Diky
KamilZ (10277)|5.2.2013 20:23
Nevidím důvod, proč by pouhá výměna HDD za SSD měla jakkoli znemožnit otevření projektu, který je ve stejném software.
tdlmarek (1566)|5.2.2013 20:51
Podle mě tu "problém" vězí spíš v nové instalaci OS/editačního programu, než samotném aktu výměny disku. Takže by nebylo od věci zmínit o jakou aplikaci se vlastně jedná. Třeba pak poradí někdo s konkrétními zkušenostmi.

Nicméně obecně se dá říci, že při korektním zkopírování všech projektových souborů by k žádným komplikacím dojít nemělo. Největší háček může být v tom, že projekt je třeba ne jediný soubor, ale celá složka, a nemusí se nacházet někde po ruce, ale např. v nějakém výchozím umístění v Documents and Settings. To je tak vše, co mě napadá.
benbix (56)|5.2.2013 21:08
Jde o Adobe Premiere Pro CS6 a presne tak, jde o to, ze bude nova instalace OS + sw.
KamilZ (10277)|5.2.2013 21:41
Dám Ti návrh - zkus to prostě překopírovat (Dokumenty\Adobe\Premiere Pro\6.0\... + vlastní data), nebo si přečti návod: http://helpx.adobe.com/premiere-pro/topics.html (Project setup/Creating and changing projects/Moving a project to another computer).
ai (2993)|6.2.2013 02:39
Musis preci vedet kam vsechna data co mas k tomu projektu mas, pokud jsou nektera na C: tak budou v projektu chybet a Premiera se bude ptat , kde jsou, jinak by nemel byt problem. Ja jsem otevrel i projekty se starou Premierou 6.5 (ne CS) na uplne jinem pocitaci , projekty stare skoro 10 let.

Premiera mela kdysi primo funkci, kde vsechno co potrebovala mohla ulozit na jedno misto. Mozna je to prave to dneska co popisuje KamilZ