Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dreambox DM-500S prosim pár iformací díky!

vendis (34)|4.5.2005 00:01
čau ..Tak jste mě zas trochu nahlodali na ten DB-500 :-D ..sem o něm něco počet..ale ještě by mě zajímalo jak je to s tim nahráváním po síti na PC z Czlinku v jaký kvalitě?je to i na PC v dobré kvalitě?rozlišení a tak.. nemám TV mám jen PC? musím mít ještě satelitní kartu?Nedá se třeba použít nák Tv-karta analog, nebo střižna k digi kameře?Do DB strčím jen CZlink kartu a už to jede nebo se to musí nák naprogramovat na to kodování. Jsou to asi dost debilní otázky:) ale v týhle oblasti do toho moc nevidím. Tak mi to prosím někdo ňák lechce vysvětlete díky.
blueant (820)|4.5.2005 08:11
najviac informacii s praxe o dreamboxoch najdes na fore CSSF - satelite.center.sk

Pokial nemas TV tak neviem naco ti bude Dreambox. - Zapajat vystup z neho naspat do PC sa mi zda trochu divne.
Kvalita nahravky je asi takato - bud mas nahravku alebo nemas (v resp. mas ale s chybami.
Ty zapisujes stream tak ako ide z hore ziaden konvert - takze ked nieje chyba v komunikacii tak to mas nahrate bez chyby - zhorseny obraz a pod u digitalu neexistuje - tam to bud ide alebo nie.

Na nahravanie je ale podla mna naozaj lepsia PC karta.
Do dreamboxa musis nahrat nejake to IMAGE a potom emulator aby ti sli karty - ale nieje to nic nejak zlozite viac na CSSF.
vendis (34)|4.5.2005 20:09
díky ...kouknu se. No já vim no.. já bych si koupil PC kartu,ale když já chtěl ten CZlink a když to s tim Phonixem nejde aktualizovat ,tak co mám dělat?
a dávat za čtečku,modul a kartu se moc nechce..to je 7 000kč.
Levnějc to v čechách asi neseženeš. Nebo je ještě náká levnější možnost jak s .. SS1 sledovat CZlink??? ...třeba nejde nák k tomu Phonixu připojit ještě modul?..to by vyšlo na 5200Kč..i to je brutální. Je náká levnější varianta?
blueant (820)|5.5.2005 08:39
za 5200 KC mas ten dreambox.

Pokial nemas moznost u niekoho cca raz za 3 mesiace kartu strcit do prijimaca bez blokera - DM-500S bude podla mna dobra volba.
MacRieder (18)|4.9.2005 12:26
mám jeden problém který se mi nějak nedaří odstranit,DB 5620S mi občas,sám začne bootovat,vypne se,zapne a bootuje,už jsem ho odpojil od internetu,pak jsem odpojil všechna připojeni,jako video,tuner.CyberHome/DVD/nechal běžet asi den a postupně jsem zařízení připojoval,vše šlo docela dobře,vyhodil jsem některá zbytečná propojení a šlo to,bez bootu,ale přišel večer a bááác,zase,je možné,že by byl slabý příjem signálu ze satelitu?talíř mám o průměru 60 cm,přijímám satelit Astru!!!! poraďte,jsem už zoufalý,když chci něco nahrát na video,tak je to potom v kélu!!!:-((((((((((
blueant (820)|4.9.2005 14:15
Hmm

Skusal si aj ine IMAGE ?
MacRieder (18)|5.9.2005 14:05
[quote=blueant]Hmm

Skusal si aj ine IMAGE ?[/quote]

jo skusil.a nic.jeden jsem dokonce dohnal k sebevraždě,a museli mi ho vyměnit za jinný kus,včera to zase nebootovalo ale zamrzal obraz:-(
blueant (820)|5.9.2005 15:54
A nemas plnu VAR ?

Ked vojdes telnetom do dreamu a das prikaz

df

Kolko percent VAR ti ukaze ?

Ak mas nad 90 % tak musis nieco vymazat.