Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kanály DVB-C na TV Panasonic L47WT50E

Kuba76 (18)|29.1.2013 13:58
zdravím .., prosím o radu .., na nové TV Panasonic L47WT50E jsem spustil automatické naladění všech dostupných kanálů DBV-T, DBV-C, analog. Používám kabelovku od UPC. Je mi divné, že některé kanály ( např. Prima Cool, Nova cinema .. ) mi to naladí jen na DBV-T a naopak na DBV-C nejsou. Asi někde dělám chybku .. :) .. help ..
Retiree (659)|29.1.2013 15:14
Podívej se na seznam multiplexů tady http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm, věnuj pozornost frekvenci (163,5 MHz) a symbolové tychlosti, která se liší od standardu. Pak zkus na tv ruční ladění tohoto muxu...
Kuba76 (18)|31.1.2013 12:48
dííky .., podařilo se, naladil jsem ručně ten jeden multiplex .., ale pozor, pod tou starou frekvencí ( 163,5 Mhz )
Retiree (659)|31.1.2013 13:33
Právě v těchto dnech začalo překopávání (sjednocování kmitočtů - síť UPC a bývalá síť Karnevalu) celé sítě UPC. Akce probíhá po oblastech, kdy skončí, kde začne, kde právě probíhá - ví jen Bůh. UPC neráčilo zákaznictvo informovat. Podle toho plánu mají platit frekvence v závorkách pro celou síť. Ten přehled je ale dílem amatéra, není to oficiální přehled UPC....
Měl by si naladit i mux 170.5 MHz taky s SR 5000, ale asi nemáš placené HBO, tak to nepotřebuješ.