Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Proč mi Xtreamer Prodigy Black při výběru 2 kanálů nahrává jeden kanál jinam, než jsem určil?

JirkaB (15)|28.1.2013 13:45
Má někdo podobné zkušenosti?
Při současném nahrávání 2 kanálů se mi jeden kanál nahraje správně a druhý mi vybere úplně jiný kanál než jsem naprogramoval a uloží do složky Other?
Původně jsem myslel, že jsem zadal omylem jiný kanál, takže jsem se na správnost programování soustředil, ale děje se to opakovaně!
Děkuji za odpovědi
Konradek (47)|28.1.2013 17:05
Bohužel toto je skutečnost, u druhého tuneru je při nahrávání problém s přepnutím na požadovanou programovou pozici a nahrává, co ho napadne. V posledním FW 4 je alespoň úspěšnost 50/50, nic moc... Na extreameru to bohužel neberou jako chybu, ale vlastnost - napsali, že druhý tuner je určen pouze pro sledování jiného programu, než nahráváš, nikoli pro dva samostatné časové záznamy.
JirkaB (15)|29.1.2013 10:35
[QUOTE=Konradek;442998]Bohužel toto je skutečnost, u druhého tuneru je při nahrávání problém s přepnutím na požadovanou programovou pozici a nahrává, co ho napadne. V posledním FW 4 je alespoň úspěšnost 50/50, nic moc... Na extreameru to bohužel neberou jako chybu, ale vlastnost - napsali, že druhý tuner je určen pouze pro sledování jiného programu, než nahráváš, nikoli pro dva samostatné časové záznamy.[/QUOTE]

Takže mám jasno. Neriskovat s nahrávámím druhého pořadu současně.
Děkuji za odověď.
Škoda jen, že je to po14 dnech od koupi, jinak bych krám vrátil!