Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

výsměch od skylinku

zatty (1215)|22.1.2013 22:24
právě koukám na primu a hle reklama skylink....tak na ní čučím a hezká písnička jako znělka a ten závěr ve mne vyvolává zděšení.........si snad už znás dělají hodně velkou srandu....oni si dovolí zveřejnit že kanály jsou již už od 29kč......sem zničen a moje mysl je lapena do kolotoče vyjebávání s českým národem........celé to začalo tím že skylink rezolutně tvrdil že 29kč není na zaplacení kanálů ale prý na servisní poplatek, minulý týden dostanou směšný flastr a dneska koukám na krásnou reklamu která mi říká že už mám kanály od 29kč.....parádááááááááááááááá.......
bastlir (3245)|23.1.2013 13:04
Protože téměř každá firma se zahraniční kapitálovou účastí se tu chová jako Turek na dobytém území. Nicméně chovají se tu v mantinelech zákona a v mantinelech únosnosti případných pokut.
Jelikož jsme Východ, tak tu neplatí žádný kodex slušnosti, neboli dovolí si tu to, za co by byli u nich doma společensky a možná i existenčně vyřízení.
Ivo Mašek (10205)|23.1.2013 13:23
[QUOTE]Jelikož jsme Východ, tak tu neplatí žádný kodex slušnosti, neboli dovolí si tu to, za co by byli u nich doma společensky a možná i existenčně vyřízení.[/QUOTE]
Já bych to opravil. Každý se chová tak, jak jim to ten druhý dovolí. A jestliže zdejší občané jim dovolí se chovat tak, jak se chovají - byli by blbí, kdyby z toho něco nevytřískali.
Heartwork (2358)|24.1.2013 11:01
A to platí i pro další odvětví..., stačí se podívat na naše operátory a srovnat s nabídkou Orange.at, kde 1000 minut, 1000 sms + 1 GB dat přijde měsíčně na celých 7,5 EUR :)

A tomu já říkám čistá zlodějina.
bastlir (3245)|24.1.2013 12:46
A proto říkám, že jsme pořád ten Východ, kde jsou si před zákonem všichni rovni, ale někdo je rovnější. Pokud už někomu udělají tytyty s pokutou za pár drobných, tak on se stejně odvolává a odvolává, až to nakonec vyšumí. No a pokud náhodou někoho odsoudí, nemusí se ničeho bát, protože nakonec mu pomůže kamarád a dostane amnestii.
Ať si tu o Němcích říkáme cokoliv, mně se na nich líbí, že když někdo něco udělá, tak se s ním neserou, sbalí ho, všechno mu seberou a všechno zastaví a pak teprve případně mu to vrátí. Takže se dotyčný může odvolávat jak chce, ale stejně na tom nic nevydělá až do doby případného osvobozujícího rozsudku. A právě tato vymahatelnost práva je odlišuje od nás banánových republik.
sirdo (1320)|27.1.2013 22:42
[QUOTE=Heartwork;442399]A to platí i pro další odvětví..., stačí se podívat na naše operátory a srovnat s nabídkou Orange.at, kde 1000 minut, 1000 sms + 1 GB dat přijde měsíčně na celých 7,5 EUR :)

A tomu já říkám čistá zlodějina.[/QUOTE]

niekde predsa musia zaryzovat, aby mohli davat rakusakom take programy za hubicku :) ...