Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Problémy s GeForce 4

Je tu pravidelně Avatar uživatele kirk
    Registrace
    Mar 2004

čus lidi, pořídil jsem si novou 128 MB kartu Nvidia GeForce 4. Bohužel se mi windowsy odmítají s jakýmakoliv ovladačema (ať už originálníma z CE nebo staženýma z netu) spustit. Jdou spustit pouze po odinstalování ovladačů grafárny nebo v nouzovým režimu. Už jsem odinstaloval i service pack 2, kterej je prý vadnej, ale nepomohlo to. Kámoš má stejnou grafárnu a říkal, že prý měl taky podobný problémy a vyřešil to až kompletní reinstal windows xp. Nedalo by se to vyřešit nějakou snažší a rychlejší metodou? jinak mám AMD Sempron 2400 +, 512 MB RAM
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

čus kirku, neviem co je CE ale ani neviem co si to tam takeho rval, staci ze tu grafiku zapichnes do spravnej dierky a ona sa tam sama s SP2 bude kamaratit a az potom ries nejake ovladace z netu...

Registrace
    Mar 2004

CE je překlep, mělo tam být CD

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

kirk
    taky si myslím že by to měla být rutiná záležitost tuto grafiku si wokna najdou sami po zamontování a spuštěný pc ???

Registrace
    Mar 2004

najdou, ale valí špatně! schodovitej efekt při posunu posuvníku v Mozille fakt nemusím!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kirk
    najdou, ale valí špatně! schodovitej efekt při posunu posuvníku v Mozille fakt nemusím!
    To este nemas priradene ovladace od NVidia integ. v SP2 !

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

kirk
    nainstaluj toto - n-vidia 61.77_win2kxp_international.exe jsou to ovladače ale toto jsou starší jistě najdeš novější

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Tam sa mu daco bije bije bije

Registrace
    Mar 2004

Alek: tak blbej nejsem! Použil jsem nejnovější ovladače a velký kulový! A když nepomůže nic a kámoš říká, že tam otravuje Direct X a pozůstatky ovladačů, a pomůže reinstal windowsů, tak na tom asi něco bude

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

DRIVER CLEANER 3!!! \/

Registrace
    Mar 2004

StD: konečně konstruktivní myšlenka. Díky Hned to vyzkouším.

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

'bych se vykašlal na nějaký látání starejch widlí.
    záloha potřebných dat, format c: a reinstall rulezz. ideální je udělat si nové instalačky přes nLite (zaintegrovat aktualizace, ovladače a povypínat všechny ty XP-like hnusy). a po čisté instalaci vytvoři zálohu OS pro pozdějsí obnovu

Je tu pravidelně Avatar uživatele mouty
    Registrace
    Mar 2004

DoomHammer
    Souhlas. Po re-installu woken s FX5900XT jsem tam nechal drivery z XP+SP2 a při nainstalování Riddicka (útěk z věznice nevím nevím) mě to psalo že nemám v pořádku driver od grafiky at ho přeinstaluju. (jinde to valilo bez problémů). Dal jsem tam ty starší než co mají widle a rázem to jelo bez problémů

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Měl jsem kdysi GF_4MX / 128b. Po dlouhé době jsem sehnal GF_4Ti / 4600, příslušným uninstalem jsem odinstaloval ovladače nVidia od MX a nacpal tam příslušné k té Ti. OS mi potom sdělil, že bude stahovat přes Inet nějakou aplikaci - tož jsem dal yes a vše šlapalo. Po několika měsících jsem chitil vira-šmejda, ale takového, že ani v nouzáku se neotevřela celá úvodní obrazovka - chyběly ikony. Odmítlo to i DOS, což je u Win98SE celkem zajímavé. No, to je vedlejší. A protože nejsem přívržencem nekonečného bádání (potřebuji funkční PC), tak jsem ještě ten den provedl reinstal OS, a po instalaci ovladačů pro Ti mi, kupodivu, OS už žádné stahování nějaké aplikace nevnucoval. A šlape to parádně, jako před tím.
    Je to zvláštní. Ale netrápím se tím.

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

ovladače z WXP SP2 pro nVidii jsou sice funkční, ale pro solidní práci se asi moc nehodí. umí jenom základní funkce ty z webu nVidie jsou lepší

OT: nedávno jsem dělal pokus na tatově PC - má v něm 64bitovou FX5200 - udělal jsem čistou instalaci WXP a zkusil jsem ovladače byly z SP2 - pár her se s tím odmítlo bavit, dokud jsem nenainstaloval "ostré" ovladače z nVidie...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Problémy s nVidia Geforce 6600 GT
    Od Njubz v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 19:17
  2. GeForce 6600GT GPU
    Od ak v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 17-07-2006, 06:13
  3. přehřívání GeForce 6800 GT
    Od milan78 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 19-08-2005, 22:40
  4. Propojení Geforce 400 s TV
    Od djman v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-07-2005, 22:20
  5. Geforce MX460
    Od mirekv v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 80
    Poslední příspěvek: 13-05-2005, 15:07