Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: jak na vlastní DD5.1?

Nováček Avatar uživatele bufus
    Registrace
    Oct 2004

čau všem,
    mám polohluchýho kamaráda a chcem mu upravit zvuk ve vlastním videu do 5.1, v čem smíchám jednotlivé zvukové stopy? díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Uz ich mas?

Registrace
    Oct 2004

mám 3 stopy pro jedno video vyexportované do jednotlivých wavů z videoeditoru... jedna stopa obsahuje dodatečný mluvený komentář, druhá doprovodnou muziku a třetí originální zvuky z nahrávky (chůze,vítr,rámus atp.) a chtěl bych je rozhodit do jednotlivých beden (nejen left/right, ale i front/rear a center) aby si mohl na svém DVD přehrávači zesílit stopy dle vlastní potřeby. nemám případně problem udělat z toho 5 mono stop... díky!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Tak otvaraj Vegas, ale chytro!!!

Registrace
    Oct 2004

s demo Vegasu jsem se chvíli pral, i s Acidem, ale nemůžu uložit 5.1surround stopu jako AC3 because requested feature is unlocked, ale nikde tam nenacházím možnost jak AC3 encoder plug-in odemknout, "stačil" by jakýkoliv "primitivní" audio sw, spojím to s videem až při autorizaci, jestli to není naivní požadavek

Banned
    Registrace
    Feb 2007

No kebyze namiesto toho Acidu nainstalujes Architect a aj si ho kupis, tak by ti to slo , ale vidim, ze tebe staci BeSweet

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

jestli to není naivní požadavek
    Doporučil bych Ti SoftEncode - je jednoduchej a *.ac3 dělá kvalitně. Mám s ním dobré zkušennosti.
    Totéž dokáže přímo ve střihovém prostředí Adobe Premiere Pro s pluginem od Minnetonka - SurCode DD 5.1 !

Na authoringovém softu to potom připojíš k videu a pálíš. Je celkem jedno, jestli použiješ profesionální (Adobe Encore 1.5, . . .), nebo poloprofesionální (DVD Architect, Ulead Video studio, . . .) ! Dokázat by to měla většina z těch běžných . . .

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Registrace
    Oct 2004

tak díky za snahu, ale do cíle jsem se zatím nedokopal... v BeSweetu neumím nastavit jednotlivé stopy do ac3, softencode jsem zatím nezkoušel, našel jsem jen demo, ne trial, ale díky!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Mas moznosti, len ty chces stale nieco ine! Navody na BeSweet su na nete, pouzi www.google.com

Registrace
    Oct 2004

to vím a hledám a čtu cotode ale v besweetu to sice umím převést do ac3 ale ne podle mých požadavků, aby jedna stopa hrála v tý a tý bedně druhá tamhle atd... softencode vypadá že přesně plní mé požadavky, ale zatím jsem nenašel trial, jen demo a tam si to nemůžu ani poslechnout natož uložit ale to si najdu sám... ještě jednou dík!

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Vegas nie je problem spojazdnit, takisto SoftEncode som nevidel na nete bez *.nfo suboru, kde mas instrukcie pre instalaciu a v neposlednom rade je dolezite mat tie subory spravne editovane/z mixovane, co ti poskytne (a aj do toho vystupu AC3) samotny Vegas.

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

to vím a hledám a čtu cotode ale v besweetu to sice umím převést do ac3 ale ne podle mých požadavků, aby jedna stopa hrála v tý a tý bedně druhá tamhle atd... softencode vypadá že přesně plní mé požadavky, ale zatím jsem nenašel trial, jen demo a tam si to nemůžu ani poslechnout natož uložit ale to si najdu sám... ještě jednou dík!
    Máš to v SZ !

Podobná témata

1. VD: Plazma vs. LCD z vlastní zkušenosti
    Od Jiří Piškula v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 12-10-2010, 16:52
  2. Vlastní TV aneb hledám pomoc
    Od Fortis v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-10-2009, 20:55
  3. Máte vlastní videokameru?