Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 18 z 68 PrvníPrvní ... 8161718192028 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 256 až 270 z 1010

Téma: Panasonic 2013 preview plazma - ZT60, VT60, GT60, ST60, X60

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od joeh Zobrazit příspěvek
    ..... pokial som napísal na adresu plazmy nejaku lož ..... Snad za10 rokov o tej technologii niečo viem.
    Věřím, že jsi odborník na kvalitu 10 let starých plazem se všemi jejich tehdy nevychytanými neduhy (popř. výrazně vyššími než jsou dnes, před rokem či dvěma).
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

Hmm - díky.
    Debata je už mimo názvu vlákna, takže končím.
    Naposledy upraveno uživatelem joeh: 18-04-2013 v 18:19

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Tak už je pomalu na čase dávat do kupy nedostatky nových modelů.

Zdá se, že podobně jako 2012 modely má i ST60 problém se svislým pruhem. Není to prý opět nic strašného a jde to vidět jen stěží.
    http://www.avsforum.com/t/1450484/of...#post_23216424

Je tu pořád Avatar uživatele eldorado09
    Registrace
    Nov 2008
    Naposledy upraveno uživatelem eldorado09: 22-04-2013 v 11:54

Je tu pravidelně Avatar uživatele Plutotype
    Registrace
    Nov 2011

VT60 Color Gamut, kokso...tomu hovorím referencia:
    http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv...ost-strack.jpg

Je tu pořád Avatar uživatele Heartwork
    Registrace
    Nov 2008

A v záloze stále ZT60.

Kéž by ty televize neměly zase nakonec plnou prdel zádrhelů. Budu to muset ještě zkusit - třeba už mi nebliká.

Je tu pořád Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

- s telkou to máš ako s krásnou ženou - najprv ťa očarí krásnym obrazom, potom zistíš, že je nejaká ukecaná a nakoniec ju vypneš, teda tu telku.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

http://hdmag.cz/clanek/tyden-s-panas...a-gt60-recenze

---------- Doplněno v 10:29 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 10:29 ----------

http://hdmag.cz/clanek/tyden-s-panasonicem-univerzalni-plazma-panasonic-smart-viera-gt60-recenze

Registrace
    Nov 2008

"Podle neoficiálních informací má být 50 Hz bug vyřešen u panelů pro VT60 a ZT60, která mají červený fosfor a tak i modifikované řízení panelu."

Může někdo tuto informaci z výše uvedené recenze potvrdit?

Z negativních vlastností by nám poté již zbylo co? Blikání, bzučení, IR, vyšší spotřeba a...?

P.S.
    Panasonic 55VT60 - móóóc pěkný obraz, to je vidět i na fotkách:
    http://www.avsforum.com/t/1467563/of...#post_23231418

Díky tomu, že znám obdobný efekt ze své A786, jsem si na těch fotkách všiml, že ten rámeček kolem TV celkem nechutně odráží světlo - to mi přijde bohužel celkem rušivé.

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: panasonic-55vt60-ramecek.jpeg 
Zobrazení: 165 
Velikost: 38.9 KB 
ID: 23075
    Naposledy upraveno uživatelem Heartwork: 23-04-2013 v 12:26 Důvod: p.s.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Včera jsem si v obchodě hrál s ST60 a zdálo se mi, že rok od roku blikají stále víc, bylo to docela ošklivé...obraz ale perfektní, i v obchodě pod zářivkama ta plazma vypadala obrazově lépe než vedle postavné lcd Panasonicu...to mě překvapilo ze všeho nejvíc =) že už se dá plazma sledovat i v hodně světlým prostředí a nevypadá zašedle

Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od hexxisek Zobrazit příspěvek
    Včera jsem si v obchodě hrál s ST60 a zdálo se mi, že rok od roku blikají stále víc, bylo to docela ošklivé...
    Díky za info - takže opět nejspíše nic pro mě, škoda celkem.
    Prověřím to samozřejmě ještě na vlastní oči, ale pokud je Panasonic i nadále mrkáček čiko, tam mám fakt smůlu.

Žije nějaká naděje, že ZT60, která má jiný panel, blikat nebude nebo je to pasé?

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

Osobně nemám rád jakýkoliv jiný rámeček krom černého.. U vysílání 21 : 9 přímo tragedie. Ale, jsou zákazníci kterým se rámeček dává přestříkat dle barevného sladění místnosti ( několkrát do zlatova dle obrazu, jindy dle sedačky a pod ). Podle gustu, žádný ......

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Heartwork: težko říct, nemyslím si že bude blikat méně, každopádně rodiče mají doma GT20, a tam mi to blikani nijak nevadí, pozoruji ho pouze při velkých světlých plochách, lyžování, hokej apod...avšak na té ST60 to bylo opravdu otravné i při tv vysílání, těžko říct jestli se mi to jen zdálo nebo ne, vedle stálo lcd takže třeba i to udělalo svůj efekt, doma by to třeba zase působilo jinak =) každopádně obraz perfektní, toto mě ale zklamalo...dále musím Panasonicu vytknout takové ty blbiny co nejsou důležité, ale pouze zarážející, a tot naprosto katastrofickej integrovanej přehrávač...levný činský šmejdy jsou v tomhle lepší, další ošklivá věc je menu televize...pomalé jak na staré GT20, ošklivé, jalové...mě se při tom naprosto vybavil 6 let starý settopbox co jsme měli kdysi doma...ale to jsou jen blbosti, obrazu krom blikaní nelze nic vytknout, naopak, po nějakém rychlo nastaveni v obchodě ten obraz pod zářivkama byl daleko hezčí než WT50 a ET50 postavý vedle ) velmi milé překvapení

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Já se začínám přiklánět k názoru, že i to blikání je dané mj. prostředím obchodu. Tedy zářivkové osvětlení, spousta jiných TV v periferním vidění atd. Já blikání také bez problému vidím, viděl jsem ho dokonce i doma na Samsungu E6500, když jsem opravdu chtěl. To bylo ale až po "sebevzdělání se" na Internetu, takže jsem věděl, po čem se mám dívat. Naopak krátce před tím, když jsme u kamaráda koukali na film na plazmě Panasonic, tak jsem si v blahé nevědomosti žádného rušivého blikání nevšiml.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2012

prostředí obchodu s puštěnými tv okolo a zářivkami okolo velmi zvýrazňuje blikání plazmy, doma to bude určitě lepší. Já sám to v obchodě taky vidím a před koupí plazmy jsem z toho měl trochu strach, ale doma je to úplně v pohodě, už to nevnímám...

Strana 18 z 68 PrvníPrvní ... 8161718192028 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50
    Od patriot v sekci Panasonic
    Reakcí: 2439
    Poslední příspěvek: 18-09-2018, 09:59
  2. Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 03-07-2014, 10:36
  3. Novinky 2013 - Panasonic
    Od Fricoolinek2 v sekci Videokamery
    Reakcí: 20