Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Aktualizacia flash playera

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Zdravim,

chcel by som sa spytat skusenejsich (som v tejto oblasti zaciatocnik) na moznost aktualizacie flash playera. Mam tv Philips 40PFL5507k, ktory ma aj internetove moznosti. Jedna sa mi o prehliadanie google maps - funguje to, ale ked sa dostanem na "street view", vypise mi, ze musim aktualizovat flash player. Ponukne mi to rovno link, na stranke adobe mi to dokonca napise, ze mam nejaky 32-bit Linux a prehliadac Opera, ale - je tam potrebne vybrat verziu balicka (je tam na vyber .yum, .rpm a este asi .gz). Neviem, aka verzia linuxu je v tom tv - co mam stiahnut a hlavne - nemozem nieco pokazit, ak napr. stiahnem nespravnu verziu? Funguje to vobec takto? Inak na net tv (myslim ze Euronews alebo Youtube) si to uz flashplayer zaktualizovalo, len tam to bolo viac automatizovane, bez otazok, stacilo potvrdit, ze chcem novu verziu.
    Co vy na to? Vopred vdaka za kazdu odpoved.
    (Ospravedlnujem sa, ak taka tema tu uz niekde je, nenasiel som).
    Naposledy upraveno uživatelem Tykoxo: 05-01-2013 v 22:03
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

To tam stejně nedostaneš, viz první odstavec: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post434505

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Skoda, takze street view bude len cez pripojeny notebook.. Vdaka za odpoved, KamilZ.

Podobná témata

1. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 07-11-2019, 16:21
  2. Nejdú flash videá na LCD Sony. Iné značky TV flash podporujú?
    Od Lucio9999 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-01-2012, 11:09
  3. Kupa DVD playera s USB pre HDD playing...
    Od Jany01 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-09-2009, 08:30
  4. Aktualizacia firmware pioneer DV-393
    Od Eisyno v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-08-2006, 09:11