Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 13 PrvníPrvní ... 3111213
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 195

Téma: Mají 3D filmy to nejlepší za sebou ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2014

Páni,skúste 3 d full hd projektor z novými typmi okuliarov a potom riešte 3D.Fakt paráda,uhlopriečka plátna 3 m a zážitok super.Každý má síce iné potreby ,ale stojí to za to.Vrele doporučujem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Vyzkoušel jsem 3D na letošním modelu roku 2014 LCD Panasonic TX-55AS640E s brýlemi, které používám Samsung SSG-4100GB s PDP Panasonic TX-P65ST50E a musím konstatovat, že je velmi dobré.

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

Podle mýho názoru se 3D filmy naplno rozběhnou s příchodem Oculus Rift nebo Hololens, jinak do té doby je to spíš jen takový rozmar, že můžeš říct.. "byl jsem na tom v 3D".

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

pozeram ze uz aj v kinach si uvedomili , ze viac ludi nebavi 3D .. omnoho viac premietaju 2D ako 3D ..

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

Mne prax ukázala, že polovica ľudí, ktorá súdi 3D, poriadne 3D ešte ani nevidela ....Tým myslím - na kvalitnom "zobrazovadle" (k tomu dobre nastavenom), z vhodnej vzdialenosti, a s kvalitne spraveným filmom.. Treba skúsiť napr. IMAX, ktorý je novootvorený v bory mall v BA..
    Naposledy upraveno uživatelem LuckyCat2: 01-07-2015 v 08:54

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Najväčší výrobca TV údajne končí s podporou 3D

Dvaja najvýznamnejší výrobcovia TV v nových modeloch výrazne eliminujú podporu sledovania 3D obsahu a najväčší výrobca televíznych prijímačov Samsung dokonca údajne funkčnosť nebude v nových najbližších modeloch podporovať vôbec.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Hm, znamená to, že se můžeme těšit na ještě více shi*oidních 50(60)Hz UHD panelů a slabší elektroniky?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

V low-end modeloch UHD urcite. Ale myslim, ze od strednej triedy vyssie, budu mat rychlejsie panely TV automaticky (lebo je tu stale MCFI, cize snaha o eliminaciu motion blur-u), pripadne sa pojde cestou odstranenia podpory 3D v ich fw (vid posledna otazka z tohto prispevku). Tento rok to tak spravil uz aj SONY (odstranenie podpory 3D, ale 100/120 Hz panel v jednej z modelovych rad)

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

To nejlepší za sebou nemají. Pouze se 3D TV nebudou vyrábět velkosériově. A budou se vyrábět ve velkých úhlopříčkách. Bude to maloseriová výroba určená pro uživatele, kteří nebydlí v panelových a podobných domech, ale kteří si budou moci dovolit ve svém příbytku postavit něco podobného:

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 3d1.jpg 
Zobrazení: 75 
Velikost: 75.6 KB 
ID: 32601 - Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 3d2.jpg 
Zobrazení: 82 
Velikost: 98.3 KB 
ID: 32602

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2010

bohu vdaka:
    poculi sme slovo Panovo

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Od @Plutotype , Samsung ve 2016 končí s 3D ve všech modelech, viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...638#post520638

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

.... V případě LG bude stereoskopie podporována jen u dražších modelů. ..... Podle slov představitele LG se pořád najdou zákazníci, kteří mají o 3D filmy zájem. ....
    https://www.tvfreak.cz/korejci-konci-se-3d/5611

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    To pre teba znamená len toľko, že za rok, či dva si pozrieš na tom tvojom 3D TV maximálne tak 100x opozerané 3D shoty.
    http://avmania.e15.cz/smrt-3d-televizoru-se-blizi

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Bla Bla Bla... mrkni, jaké kvantum nových filmů vychází na 3D - skutečně to nevypadá na "100x opozerané 3d shoty"...
    Naposledy upraveno uživatelem 7pejsek7: 13-10-2016 v 07:40

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Citace Původně odesláno od LuckyCat Zobrazit příspěvek
    Keďže sa kus oživila táto téma, tak aj 3D zatemnený LuckyCat by chcel prispieť svojím nedávnym zážitkom čo sa 3D týka
    Po dlhom prehováraní som sa nechal ukecať od kamaráta, aby sme šli do kina na World War Z 3D.
    Po príchode do kina a nasadení ozaj dosť ťažkých 3D okuliarov som ešte stále natešene čakal na pustenie očakávaného filmu . To sa po chvíli aj stalo a radosť z toho, že som v kine má rýchlo prešla. Napriek tomu, že kamoš sa postaral o to, aby sme sedeli presne v strede kinosály, mi pohľad na plátno spôsobil ozaj nepríjemný pocit. Cez okuliare bol obraz tmavý, a celkovo 3D dojem horší snáď ako u mňa konverzia nejakého SD signálu . Po hodine som chcel odísť preč. Pri tmavých scénach a hlavne, keď na scéne prebiehal nejaký fight som si okuliare dal dole, pretože som nič nevidel a začínala sa mi z toho krútiť hlava.. Okrem slabého pocitu hĺbky (dojem, že pozerám do vnútra plátna ) som žiadny 3Defekt nepostrehol. . Bez okuliarov bol obraz celkom slušný, ale samozrejme mierne rozmazaný kvôli 3D.
    Po pozretí filmu sme sa s kamošom zhodli, že to bolo ozaj o ničom a že do kina už nikdy nepôjdeme a na 3D už vonkoncom nie.
    A v čom je háčik, že LuckyCat zatemnený mozok s 3D píše takýto príspevok?
    No v tom, že keď som prišiel domov som si zapol 3D film a schválne staručký tu pár odborníkmi zatracovaný Jurský park 3D. Nedalo mi a zavolal som aj spomínaného kamoša, aby sa šiel pozrieť. Moju reakciu Vám opisovať nebudem.. Jeho bola „Booooha.. tak toto je iná káva “ ostatné komentáre tu nebudem rozpisovať, len dodám, že sme sa dohodli, že film na ktorom sme boli v kine si zadovážime v 3D a pozrieme ešte raz u mňa a tak posúdime. Lebo buď je celkovo na chuja natočený, alebo bolo ozaj zle nastavené kino resp. projektor či premietačka .
    Takže asi toľko k môjmu pohľadu na 3D technológiu. Nedivím sa, že je 3D na úpadku a že ju toľko ľudí zatracuje. Nechcem týmto ale povedať, že zato by sa každému mala páčiť, ale teraz som si viac než istý, že polovica ľudí čo 3D odsudzuje poriadne 3D ešte nevidelo, či už kvôli zážitku s kinom aký som mal ja, alebo nevhodným výberom či nastavením svojho TV, alebo len celkovo nemajú oči na to, aby 3D vnímali tak ako majú.
    Môj tv - 55“ Panasonic et5 .. pas. 3D .Nakalibrovaný podľa návodu z netu plus kus prisvetlený pri 3D kvôli okuliarom. Pozorovacia vzdialenosť 250-280cm. Žiadny high-end ale........

Ak by som ešte mal reagovať na vyššie postnuté info. o rušení 3D kanálov, tak za seba poviem, že žiadny kanál v 3D by ma pozerať nebavilo. Iba ak by na nich vysielali filmy v adekvátnej kvalite a bez reklám . Šport a podobne určite nie.

Ešte by ma zaujímalo... prečo ľudia ktorí niečo nechcú alebo sa im niečo nepáči, majú takú veľkú potrebu to riešiť? ;-) ..Prečo asi ja tuším ale nechcem sa nikoho dotknúť nebodaj uraziť , tak si to nechám pre seba ;-)
    Přesně tak. Naprosto s Tebou souhlasím. Přestože se obchodní politika některých výrobců ubírá jiným směrem, nedám na kvalitní 3D dopustit a mám stejný názor i zkušenosti. Ať už se to týká samotného zážitku ze sledování či pochybných názorů jistých jedinců, kteří jej ani pořádně neviděli...
    A kromě toho - nyní v roce 2016 je na trhu již poměrně velké množství slušně natočených 3D filmů, takže si je můžeme s radostí užít !
    Naposledy upraveno uživatelem 7pejsek7: 13-10-2016 v 07:46

Strana 13 z 13 PrvníPrvní ... 3111213

Podobná témata

1. Co si vzít s sebou na testování TV do obchodu?
    Od Wolfheart v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 21:31
  2. Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 05-02-2010, 11:02
  3. Kde mají tyto tv?
    Od Jiricek_2007 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-01-2009, 21:24
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-02-2008, 09:36
  5. 3 nejlepší filmy všech dob