Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Převod DVD na MKV

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

díkez, zjistím pořádně co mi leze z megui a pak budu hledat dál...díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2017

Pokud chcete převést DVD na MKV, ve skutečnosti převádíte VOB - MPEG2 na MKV. Tento software můžete vyzkoušet zdarma (http://www.videoconverterfactory.com...vd-to-mkv.html). Nebude to trvat příliš dlouho na kopírování souboru 10 GB DVD.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Od roku 2012, kdy se to tu řešilo, přece jenom pokrok nastal, ale nedalo mi to a reaguji kvůli příspěvku výše.
    V žádném případě neplatí přesně to, co je tam psáno. VOB je kontejner pro DVD video, MPEG2 je způsob komprese a MKV zase kontejner. MKV kontejner může obsahovat i kompresi MPEG2. takže pomocí MKVToolnix je převod DVDVidea do MKV záležitost fakt asi jednoho kliku a několika minuta taky asi nejlepší řešení, protože převodem do vyšších kompresí jako je h264 nebo HEVC se kromě skoro zanedbatelné úspory místa na disku nedá dosáhnout ničeho.

Tedy nic nezkoušet, ale pouze změnit kontejner, samozřejmě za cenu ztráty menu, bonusů atp., pojedou pouze kapitoly.
    Pokud budu chtít pouze ušetřit místo, lépe DVDShrink z minulého století a menu mně zůstane.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Převod RAW DV na AVI
    Od Petr Lenz v sekci Editace videa
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-05-2009, 09:49
  2. Převod MKV na DVD
    Od -funkyshit- v sekci Kodeky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-02-2009, 20:07
  3. Převod m2v a mpa do wmv...