Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Spustenie 3D filmov z pc

Kookeman (4)|27.12.2012 14:36
Ahojte.Obratil som sa na vas pretože som sa to nikde nedočital a aj ked niekto mal problem ako ja , nikde nepisalo ako ho vyriešit.
Mam 32 3DTV LG LW570s a mam k nemu prepojeny HDMI ktore podporuje 3D s mojim PC ktora vlastni grafiku ATI SAPPHIRE HD 7850 ktora tiež podporuje 3D .
A teraz k môjmu problemu. Ak mam filmy v pc a spustim ich cez program napr. KM Player... spusti sa mi ako 2 obrazy , ok mam stisknut na ovladači 3D tlačitko a dat dve obrazy ale ako nahle stistknem a naskoči mi tabulka s možnostami 3D, povolene je len okienko 2D do 3D ostatne sa nedaju spustit... Skušal som to na viacerych filmov.. Ale ešte taka mala zaujimavosť ak spustim hru Far Cry 3 a v hre kliknem 3D povolene tam su všetky. V inej hre som to nespozoroval. A taktiež na ploche nefunguje tie 3d prvky iba z 2d-3d to je jasne.. ...Ak spustim normal program cez satelit. napr . neaky program 3D tak to funguje. V čom je chyba ?
Kookeman (4)|27.12.2012 15:24
No predtym som to nečital , ale po terajšom prečitani tam nevidim nič čo by vyriešilo môj problem tak prosim napiš mi to stručne čo robim zle..
KamilZ (10277)|27.12.2012 15:27
Pokud je při připojení TV k PC zmenšený obraz (černé okraje), tak si zkontrolujte nastavení grafické karty a TV. Musí se vypnout v TV overscan, aby bylo zobrazení 1:1. Na grafické kartě se musí provést také patřičné nastavení.

Správné nastavení grafické karty (zobrazení 1:1) je také vyžadováno pro přehrávání 3D formátu, jinak TV nemusí dovolit přepnou na SBS.
Kookeman (4)|27.12.2012 15:45
Ale asi ma nerozumieš , ja použivam TV ako monitor k PC ciže žiadne okraje tam nevidno pekne mi to sedi... Takže tym to nebude.. A inač tvoje odkazy mi nefunguju.. nenašli sa

- - - - doplněno - - - -

Tak nad tym čo si mi pisal som sa zamysles a zmenil som rozlišenie v pc a funguje to idem skusit vychitat muchy.. Diky moc za pomoc.
vivid.sk (11472)|27.12.2012 15:48
[QUOTE=Kookeman;437807] ja použivam TV ako monitor k PC[/QUOTE]
[QUOTE=Kookeman;437807] zmenil som rozlišenie v pc[/QUOTE]
A ty si pouzival monitor v inom ako nativnom rozliseni ? :-?
Kookeman (4)|27.12.2012 16:22
Použivam 1600x 900 pretože mi to tak vyhovuje a ak som dal na 1920x1080 tak je obraz taky čudni citlivost myšky je čudna... no a na 1600 to nešlo .. No ale mame problem... ajked nam to už ide ale dost hlupo... Ak prepnem 2 obrazy tak je obraz taky ako keby bol velky a vnom dalši maly.. skušal som viac filmov a viac prehravačov no vysledok isty, čo myslite teraz ? A je to nepozeratelne... pozeral by som rovno cez hdd filmy cez tv ale tv nepodporuje blu ray... tak chcem pustat cez tv..