Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sencor SMP 9000PRO

the_miracle (15)|25.12.2012 19:16
Mám problém s multimediálním centrem Sencor 9000 PRO. Pokud použiji dodaný USB wifi, připojím na své domácí AP, vše šlape. Pokud ale připojím centrum kabelem, dostane IP, ale nejede, nejde pingnout nic. Občas nějaký ping projde, ale je to třeba jeden ze sta. Síť mám řešenou tak, že jedno AP je wifi klient připojený na modem AP prostřednictvím wifi. Za tímto klientem mám druhé AP, které mi dělá domácí wifi se kterou centrum chodí v pohodě. Kabel jsem zkoušel zapojit jak do klienta, tak do AP. Ani v jednom to nechodilo. Ale pozor, pokud jsem za klienta píchnul další router přes jeho WAN port s jiným síťovým rozsahem s běžícím DHCP, centrum dostalo IP od něho a chodilo dobře. Ale pokud jsem ten přidaný router použil jen jako switch s vypnutým DHCP, opět všechno špatně. Takže to, že by např. síťovka v centru nešlapala se síťovkami ve switchy APcek co používám (Edimax) a s tím přidaným (SMC) ano to taky není. Poradí někdo?

Moc díky!
Raim84 (31)|9.2.2013 11:44
Dobrý den, zakoupil jsem sencor smp 9000 pro a musím říct, že jsem spokojen. Až na to, že při vypnutí do pohotovostního režimu nemohu zpět zapnout přes stejné tlačítko na ovladači. Musí vypnout tlačítkem na přístroji a poté znova zapnout. Je to normální? Asi ne, ale máte někdo stejný problém? Zkoušel jsem vrátit do továrního nastavení a nepomohlo. Nebo mám někde něco nastavit? Předem dík za radu
HunterGtNet (148)|9.2.2013 19:14
[QUOTE=Raim84;444841]Dobrý den, zakoupil jsem sencor smp 9000 pro a musím říct, že jsem spokojen. Až na to, že při vypnutí do pohotovostního režimu nemohu zpět zapnout přes stejné tlačítko na ovladači. Musí vypnout tlačítkem na přístroji a poté znova zapnout. Je to normální? Asi ne, ale máte někdo stejný problém? Zkoušel jsem vrátit do továrního nastavení a nepomohlo. Nebo mám někde něco nastavit? Předem dík za radu[/QUOTE]

zdar skousels tam dat 3tb hdd a prehravat 3d FULL sbs nebo BLURAY FULL 3d ?
LordofthePing (55)|16.12.2013 09:45
Dobrý den,

po tom co skončil Xtreamer ULTRA, se poohlížím po alternativě a do oka mi padl

https://www.tvfreak.cz/recenze-sencor-smp-9000-pro-pod-stromecek-to-nejlepsi/4980

Teď tam u něj čtu, že má USB 3.0 pouze pro připojení s PC. 1× USB 3.0 (slave)

Rozumím tomu dobře, že nebudu moct ládovat na disk Sencoru (který bych si dokoupil) přímo z NASu, případně dokovací stanice přes USB 3.0,
ale budu to muset brát přes počítač, kdy počítač bude vidět Sencor jako připojený disk ?
KamilZ (10277)|16.12.2013 10:05
Ne, to chápeš špatně, viz návod, strana 55: http://pics.fast.eu/manual/35/35039368/35039368-im-cz.pdf

Ale přes Sencor připojený přes USB 3.0 k PC to bude výrazně, výrazně rychlejší (až tak, že Tě to bez PC za chvíli přestane bavit).
prochazkam (8)|21.1.2014 17:37
Dneska mi definitivně umřelo MMC. Bohužel jsem měl ale data uložená na interním HDD. Tento disk byl zformátován přímo v MMC tzn. má asi nějaký neznámý formát, protože PC jej nenačte. Existuje nějaká možnost, jak data zkopírovat bez MMC? Díky předem.
tdlmarek (1566)|21.1.2014 17:45
Spíš než na nějaký neznámý/proprietální formát bych to odhadl na některý z unixových. Takže bych na PC zkusil nabootovat nějaké liveCD/USB s Linuxem a zkusil to tam.
vivid.sk (11472)|21.1.2014 18:03
Pripadne ak nemas poruke linux Boot CD, skus pod win TestDisk, rozpozna vacsinu znamych filesystemov:
http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk
prochazkam (8)|11.2.2014 19:51
Dobrý den, mám SENCOR SMP 9000 PRO s interním HDD. Když kopíruji nějaké soubory z interního HDD na USB (ext. disk či flash), centrum se chová jako když kopíruje. Následně je na daném úložišti soubor na centru i vidět. Bohužel ale zkopírovaný soubor není vidět nikde jinde mimo centrum - ani na PC, TV... Systém ext. disku je NTFS.