Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV technika a dopravci

Pupak2 (328)|18.12.2012 17:16
Nákupy na internetu mají nejedno slabé místo,ale snad největší riziko,že nákup TV se promění v reklamační noční můru představují přepravci. Odstrašující příklad - firma In Time . Zboží vozí naházené na hromadě bez ohledu na to,co vezou. Na LCD , nebo plazmovou TV klidně nahází haldy těžkých balíků. TV zásadně "na ležáka". Kdo má podobné zkušenosti i s jinou firmou, může pomoci varovat ostatní.
Nepoškozený obal může skrývat TV s prasklým panelem, kterou nikde nevyreklamujete a nevrátíte, neboť jste podepsali převzetí zásilky bez závad a vina padne na vás.
Ladys (1829)|18.12.2012 17:35
Kdo nad tim trochu premysli a nemusi se jednat zrovna o drahou TV, tak si radsi pro ni dojede.

To se ale netyka jen TV, ale v podstate vsech vetsich elektronickych domacich hracek a pomocniku.

Za ty tahanice to pak nestoji.

PS:Na druhou stranu, kdo si nenechal neco vetsiho jiz nekdy poslat ze.
Ivo Mašek (10205)|18.12.2012 17:38
Já kupoval TV v DATARTu a ten má svoji vlastní přepravní službu + další výhody spojené s dovozem
MONYS (460)|18.12.2012 17:40
A c o třeba při přebírání tv požádat řidiče zda by mi pomohl odnést tv domů a tam ji rozbalit a přesvědčit se zda nedošlo k poškození ?Já na to dbal.Ostatně každý e shop na to upozornuje.
Pupak2 (328)|18.12.2012 17:51
[QUOTE=MONYS;436649]A c o třeba při přebírání tv požádat řidiče zda by mi pomohl odnést tv domů a tam ji rozbalit a přesvědčit se zda nedošlo k poškození ?Já na to dbal.Ostatně každý e shop na to upozornuje.[/QUOTE]
O tom to téma je. Musí to vézt slušná firma.Pak se dá domluvit leccos.
Ladys (1829)|18.12.2012 17:57
I kdyz si nechas TV rozbalit pred prepravcem, tak nejaka skryta vada zpusobena prepravou se ti pak nemusi vyplatit.

Chapu, ze nee kazdy ma moznost si pro danou TV dojet sam, ale pokud to aspon trochu jde, tak toho vyuzit.

Nejlepsim resenim kdyz uz ma byt TV dovezena je, jak jiz psal Ivo, vyuzit sluzeb specializovaneho obchodu, ktery ma vlastni prepravu.
Doktor1962 (214)|20.12.2012 16:16
[QUOTE=Ivo Mašek;436647]Já kupoval TV v DATARTu a ten má svoji vlastní přepravní službu + další výhody spojené s dovozem[/QUOTE]

Já plazmu, či jinou tv, taky jedině u DATARTU. Jejich služba je k nezaplacení a pokud má tv nějaký problém i obrazu, tak si ji hned vezou zpět a přivezou jinou
petison (27)|20.12.2012 20:17
Já kupoval plazmu na Kasa.cz a přepravce mi televizi po přinesení do bytu automaticky rozbalil a nechal zkontrolovat.Klidně by ji nechal i zapnout ,ale bylo to v zimě a potřebovala se aklimatizovat.Přepravce byl tuším TopTrans .
vincent2 (10)|10.5.2020 13:28
Já jsem dopravu taky vybíral,zvolil jsem Datart a přivezli 65" OLED na stojato na výšku ,takže si nevybereš "inteligenti" jsou všude.
maciakba (55)|10.5.2020 15:25
tak neviem ako si chces sam doviest 65" a vacsiu telku, pokial teda nevlastnis dodavku

ja som nakupoval v nay.sk poslali GWčkom, pekne tam mal naukladane telky ako maju byt