Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomaly start Winfast PVR

wikan (2)|28.4.2005 13:56
Mam TV kartu Winfast TV2000 XP Expert a ke sledovani TV pouzivam program Winfast PVR. Pokud ho ale spustim tak jakoby zatuhne (nejde zvuk, aplikace na nic nereaguje, ale obraz bezi) a teprve priblizne po minute zacne aplikace reagovat a zapne se i zvuk. Pak az do dalsiho startu vsechno funguje bez nejmensiho problemu. Nevite co s tim?
Ivo Mašek (10205)|28.4.2005 14:05
Nějaká jiná "aplikace" ti to brzdí. S něčím se to pere.
wikan (2)|29.4.2005 16:16
Tak tim to neni. I kdyz jsem povypinal vsechno co slo tak to porad dela.
Ivo Mašek (10205)|29.4.2005 20:41
Zkus tu tv kartu odinstalovat a po restartu opět nainstalovat ovladače a software. Aby byla poslední v řadě všech instalací. Zkus pro začátek instalaci z přiloženého CD.
Tomáš Pácl (21)|2.5.2005 14:59
Chování mi připomíná případ, se kterým jsem se už setkal - WinFast PVR (nikoli jen aplikace, která se uhnízdí na liště a samotný PVR spouští, ale i samotný PVR) byl zařazen do skupiny Po spuštění a PVR se načetlo dřív, než část ovladačů grafické karty. Pak se obraz ploužil jako šnek a měl tak 3 fps.

Pokud to není Váš případ, zkuste provést standardní kontroly: zda máte korektně nainstalováno DirectX, ovladače AGP pro Vaši desku a ovladače grafické karty.
Ivo Mašek (10205)|2.5.2005 16:21
WinFast PVR (nikoli jen aplikace, která se uhnízdí na liště a samotný PVR spouští, ale i samotný PVR) byl zařazen do skupiny Po spuštění
Tohle jsem já právě v msconfig odstranil. Nemohu sice používat DO, což mi zase toliko nevadí.
Aplikace mám pouze v "programech" a tam odsud si to spouštím.