Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): samovolné zapínání a vypínání televize

Neregistrovaný (0)|7.12.2012 20:28
Tazatel: thera.84

Znění dotazu: Prosím o radu. Máme LCS televizor Sharp LC-32DH500E. Po připojení kabelu od antény přímo do televize se začne sama vypínat a zrovnu zapínat. Pokud není anténa připojená televize funguje normálně bez problémů. Nevíte někdo co s tím? Děkuji
KamilZ (10277)|7.12.2012 20:41
To je nová TV nebo anténa? Nebo to dřív fungovalo a teď přestalo? Napadá mě pouze nějaká drsná zemní smyčka, zkus použít tohle: http://shop.olmi.cz/zbozi/730-galvanicky-oddelovac-ground-breaker-5-1000mhz
thera.8č (0)|7.12.2012 20:45
televize je akorát po záruce, skončila v červnu a začalo to teprve včera jinak nikdy žádný problém
KamilZ (10277)|7.12.2012 20:57
Pokud se nijak nevrtalo do antén (jestli máš svůj domek), tak asi jedině servis. Pokud máš STA, tak se zkus poptat, jestli se něco včera nedělo. Nic než zkusit oddělovač mě bohužel nenapadá, mohlo samozřejmě něco odejít v TV. Třeba ještě něco napadne ostatní.
Neregistrovaný (0)|7.12.2012 21:02
nic se nedělo, televize máme dvě, LCD a jednu starší přes STB, ta funguje bez problému, takže bude něco v TV. V pondělí jde do serisu. Dneska jsem se byla ptát a opraváři bylo divné, že při přehrávání dvd se nic neděje a televize jde jak má, problém nastane v okamžiku připojení antény - po necelých 10 s se vypne a ihned zapne. Takže v pondělí uvidíme. Děkuji za radu. :o)