Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

5.1 Receiver v cene kolem 8k Kc

pusher... (78)|4.12.2012 12:14
ahojte, rad bych pozadal o radu ohledne vyberu AV receiveru. Jde mi pouze o stereo + centralni repro. subwoofer nechci, stejne tak mne nezajimaji zadni repraky.

Puvodne jsem chtel koupit nejake hotove reseni (Onkyo Htx-22 Hd), ale kvuli absenci centru, jsem to nejak zavrhl. Jelikoz mam doma starsi 5.1 sadu Sony, (ve sve dobe nebyly uplne nejlevnejsi), tak mne spise napadlo dat penize do noveho receiveru a z te sady pouzit predni sloupy + centr a dle toho jak to bude hrat, pak v pripade potreby vyhledove obmenit za nejake novejsi lepsi repraky.

Ted k veci, koukal jsem se na receivery, ale jelikoz nabidka je pomerne siroka, tak jsem z toho trochu jelen. Jako zdroj budu mit Xbox360/STB/MMC, vystup pujde do LCD 42". LAN pripojeni mam k dispozici hned u televize, takze pokud by se dalo vyuzit k nejake zajimave funkci tak zauvazuju, nicmene primarne to asi nepotrebuju. :)

Takze, co jsem tak vybiral, tak mam nasledujici kandidaty:
Yamaha RX-V473 B
Yamaha HTR-4065
Onkyo TX-SR313
Onkyo TX-NR414

Urcite vas napadnou i jine zajimave modely, po kterych bude stat za to se podivat, takze budu rad za kazde doporuceni. Diky
pusher... (78)|5.12.2012 11:39
diky za tipy. nakonec jsem vsechny vyse zminene musel zavhrnout, protoze se mi nevejdou do police pod televizi. Objednal jsem Marantz NR1403. Uz je na ceste, tak uvidime....
Dagy2 (3153)|5.12.2012 15:33
Tak si to síce skončil ale 5.1 receiver bez subwooferu a nezájmu o zadné repro už nie je 5.1 ale 2.0. Nechápem potom načo si chcel kúpiť Yamahu ktorá má navyše hromadu kino efektov na ktoré práve potrebuješ sústavu 5 repro.
Inak vynikajúca cena v MALLe za Pioneer AVR s 4xHDMI1.4 vstupmi za 179 EUR !!!