Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Vyhledávání nové TV podle výbavy: HbbTV, DVB-T2, PVR ready, (LAN)

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Nedaří se mi ani po delší době nalézti e-shop, který by tyto "novinky" ve výbavě bral v potaz při filtrování modelu...

Ty 3 funkce bych tam chtěl... přičemž tedy LAN se rozumí samosebou, pokud umí HbbTV, že...

Přitom některé modely údajně uměly např. HbbTV už na konci roku 2010 - ale kde a jak je mám doprčic vyfiltrovat, když to nemůžu zadat při hledání?

Je to chaos, protože při použití Google najdu nakonec modely, kde se píše např.: "HbbTV: Ne"

Poradí někdo buď konkrétní modely, nebo nejlépe přímo web s těmito filtry?

Děkuji!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Možná by na to chtělo jít od lesa a zkrátka se pokusit zorientovat v modelových řadách jednotlivých výrobců. Těch modelů nebude zas až tolik.

Za sebe můžu alespoň říct, že letošní LCD Panasonic mají PVR až od ET50 (tzn. ET50, DT50 a WT50) a DVB-T2 nemá ani nejvyšší model. Takže tuhle značku můžeš rovnou vyřadit

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Podívej se zde a máš rozhodování velmi, velmi jednoduché: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...mito-parametry

Seznam TV s HbbTV je zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...TV-technologie

Je tu pravidelně
    Registrace
    Aug 2012

Vybirat TV jen dle tvych pozadavku je prinejmensi zvlastni. Nicmene podivej se na Sony hx855, ten jako jeden z mala splnuje DVB T2. A dokonce ma i velmi kvalitni obraz, i kdyz ten nepozadujes. Pak myslim, ze i Lg 960v ma DVB T2. Eshop neporadim, musis se kouknout na produktove stranky vyrobcu, ale vzhledem k tvym pozadavkum to bude lehke vybirani
    Edit: jinak se omlouvám, že jsem odpověděl shodně s odkazy výše. Psal jsem to z mobilu a na odkazy jsem neklikal
    Naposledy upraveno uživatelem sibelius: 03-12-2012 v 18:50

Podobná témata

1. Vyhledávání na fóru
    Od KamilZ v sekci Provoz TV Freaku
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-02-2012, 17:05
  2. Srovnávání/vyhledávání televizí podle parametrů
    Od patas v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 16:01
  3. Vyhledávání Zvuků na netu
    Od Blow v sekci Editace audia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-05-2008, 07:07
  4. Ktera LCD TV HD ready 2007 by mela dostat cenu EISA podle vas?
    Od jirkamonika v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-09-2007, 10:57