Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyhledávání nové TV podle výbavy: HbbTV, DVB-T2, PVR ready, (LAN)

Pyrrho (15)|3.12.2012 16:46
Nedaří se mi ani po delší době nalézti e-shop, který by tyto "novinky" ve výbavě bral v potaz při filtrování modelu...

Ty 3 funkce bych tam chtěl... přičemž tedy LAN se rozumí samosebou, pokud umí HbbTV, že...

Přitom některé modely údajně uměly např. HbbTV už na konci roku 2010 - ale kde a jak je mám doprčic vyfiltrovat, když to nemůžu zadat při hledání? :-)

Je to chaos, protože při použití Google najdu nakonec modely, kde se píše např.: "HbbTV: Ne" :-)

Poradí někdo buď konkrétní modely, nebo nejlépe přímo web s těmito filtry?

Děkuji!!!
tdlmarek (1566)|3.12.2012 17:06
Možná by na to chtělo jít od lesa a zkrátka se pokusit zorientovat v modelových řadách jednotlivých výrobců. Těch modelů nebude zas až tolik.

Za sebe můžu alespoň říct, že letošní LCD Panasonic mají PVR až od ET50 (tzn. ET50, DT50 a WT50) a DVB-T2 nemá ani nejvyšší model. Takže tuhle značku můžeš rovnou vyřadit :)
KamilZ (10277)|3.12.2012 17:57
sibelius (329)|3.12.2012 18:21
Vybirat TV jen dle tvych pozadavku je prinejmensi zvlastni. Nicmene podivej se na Sony hx855, ten jako jeden z mala splnuje DVB T2. A dokonce ma i velmi kvalitni obraz, i kdyz ten nepozadujes. Pak myslim, ze i Lg 960v ma DVB T2. Eshop neporadim, musis se kouknout na produktove stranky vyrobcu, ale vzhledem k tvym pozadavkum to bude lehke vybirani
Edit: jinak se omlouvám, že jsem odpověděl shodně s odkazy výše. Psal jsem to z mobilu a na odkazy jsem neklikal:)