Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Prosím o radu ohledně MMC

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

Zdravím všechny
    rozhodla jsem se koupit MMC k TV (LG, fullHD, 42''). Před týdnem jsem se rozhodla pro Noontec 9, zakoupila jsem ho a po dvou hodinách trápení jsem ho vrátila pěkně do krabičky a putuje zpátky na prodejnu - hrozný šmejd...
    Je pro mě docela důležitá cena, max. 2500-3000 Kč, dále aby tam byl LAN (videa youtube, jednoduchý prohlížeč), podpora kodeků (běžné HD filmy, zvuk AC3 i DTS), podpora FullHD, výkon (aby utáhl 2TB disk bez sekání). Koukala jsem ještě po Evolve Infinity HMC-IF3D, WD TV Live a Asus O!PLAY HDP-R3.
    Prosím o radu, snad nejsou všechny výrobky v "mé" cenové relaci takové šmejdy jako Noontec.
    Děkuji moc!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele THeBaNDiT
    Registrace
    Apr 2012

Citace Původně odesláno od Sabii Zobrazit příspěvek
    Je pro mě docela důležitá cena, max. 2500-3000 Kč, dále aby tam byl LAN (videa youtube, jednoduchý prohlížeč), podpora kodeků (běžné HD filmy, zvuk AC3 i DTS), podpora FullHD, výkon (aby utáhl 2TB disk bez sekání).
    som toho nazoru, ze to vsetko splnaju Xtreamer Prodigy a Xtreamer SW3 (resp. aby som bol presny, moj SW3 s nicim z menovaneho nema problem)

EDIT: este musim upresnit, ze rozdiel medzi Prodigy a SW3 je ten, ze do Prodigy mozete vlozit 3.5-palcovy harddisk do 3TB, a do Sidewindera3 2.5-palcovy harddisk do maximalnej kapacity tusim 1TB. Firmverovo su prakticky totozne. A Prodigy sa robia aj vo verziach s integrovanym DVB-T tunerom.
    Naposledy upraveno uživatelem THeBaNDiT: 29-11-2012 v 22:17

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

Citace Původně odesláno od THeBaNDiT Zobrazit příspěvek
    som toho nazoru, ze to vsetko splnaju Xtreamer Prodigy a Xtreamer SW3 (resp. aby som bol presny, moj SW3 s nicim z menovaneho nema problem)

EDIT: este musim upresnit, ze rozdiel medzi Prodigy a SW3 je ten, ze do Prodigy mozete vlozit 3.5-palcovy harddisk do 3TB, a do Sidewindera3 2.5-palcovy harddisk do maximalnej kapacity tusim 1TB. Firmverovo su prakticky totozne. A Prodigy sa robia aj vo verziach s integrovanym DVB-T tunerom.
    Pro upřesnění Xtreamer SW3:

Pevný disk: 750 GB 2,5" HDD (volitelně)

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

Zdravím všechny
    rozhodla jsem se koupit MMC k TV (LG, fullHD, 42''). Před týdnem jsem se rozhodla pro Noontec 9, zakoupila jsem ho a po dvou hodinách trápení jsem ho vrátila pěkně do krabičky a putuje zpátky na prodejnu - hrozný šmejd...
    Je pro mě docela důležitá cena, max. 2500-3000 Kč, dále aby tam byl LAN (videa youtube, jednoduchý prohlížeč), podpora kodeků (běžné HD filmy, zvuk AC3 i DTS), podpora FullHD, výkon (aby utáhl 2TB disk bez sekání). Koukala jsem ještě po Evolve Infinity HMC-IF3D, WD TV Live a Asus O!PLAY HDP-R3.
    Prosím o radu, snad nejsou všechny výrobky v "mé" cenové relaci takové šmejdy jako Noontec.
    Děkuji moc!
    Neuvádíš zda tvé uvedené cenové rozmezí je i s HDD u daného MMC. Solidní MMC do 3tis i s HHD je tento: ASUS O!PLAY HDP-R3

Jinak zkus se podívat ještě po těchto MMC bez HDD: Eaget Play M17 , eGreat EG-R160S PRO (nebo EG-R200S)

Nováček
    Registrace
    Oct 2012

S HDD být nemusí. Mám externí 2TB, takže spíš bych chtěla ty peníze využít za "výkon" než za místo děkuji za tipy, kouknu na to

Edit: Dívala jsem se a zaujal mne ještě Umax EG-R6S. Nemáte s ním někdo přímou zkušenost? Přijde mi, že podpora Umaxu je v dostačující. Hlavně nechci koupit zařízení a za rok ho vyhodit, protože bude staré a aktualizace nebudou fungovat.
    Naposledy upraveno uživatelem Sabii: 30-11-2012 v 10:00

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

S HDD být nemusí. Mám externí 2TB, takže spíš bych chtěla ty peníze využít za "výkon" než za místo děkuji za tipy, kouknu na to

Edit: Dívala jsem se a zaujal mne ještě Umax EG-R6S. Nemáte s ním někdo přímou zkušenost? Přijde mi, že podpora Umaxu je v dostačující. Hlavně nechci koupit zařízení a za rok ho vyhodit, protože bude staré a aktualizace nebudou fungovat.
    eGreat EG-R6S je také dobrý a spolehlivý. Převážně u něj převládá u lidí spokojenost, takže i toto je dobrá volba pokud nepotřebuješ mít místo uvnitř pro HDD.

Dobrou SW podporu mají i produkty od EAGET. Mrkni se na jejich stránky a na diskuzi. Když je nějaký problém SW problém, tak reagují rychle a vydávají pro to rychle upravané firmwary.
    EAGET mají přímo v SW obsažené iTV (tj. archiv českých i slovenských TV stanic)

http://www.eaget.eu/cs/produkty
    http://www.eaget.cz/forum/viewforum....27c99fc3acddda

Je tu pravidelně Avatar uživatele THeBaNDiT
    Registrace
    Apr 2012

Citace Původně odesláno od strapping Zobrazit příspěvek
    Pro upřesnění Xtreamer SW3:

Pevný disk: 750 GB 2,5" HDD (volitelně)
    ako nam to "volitelne" naznacuje, to, ze do recenzie dostali SW3 osadeny 750GB diskom, neznamena, ze vsetky SW3 su osadene 750GB diskom. Ano, da sa kupit uz aj s diskom, ale predava sa najma bez disku a clovek si tam v pripade potreby kupi taky, aky mu vyhovuje... alebo ziaden, ak bude pouzivat prehravanie zo siete, kluca resp. externeho HDD, alebo z internetu...

Podobná témata

1. Prosim o radu ohledne MMC
    Od nemsis20 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 28-07-2012, 17:08
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-04-2011, 14:16
  3. Prosím o radu ohledně DVB-T
    Od vasek.maly v sekci DVB-T
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 11-10-2010, 19:54