Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím o radu ohledně MMC

Sabii (15)|29.11.2012 22:03
Zdravím všechny :)
rozhodla jsem se koupit MMC k TV (LG, fullHD, 42''). Před týdnem jsem se rozhodla pro Noontec 9, zakoupila jsem ho a po dvou hodinách trápení jsem ho vrátila pěkně do krabičky a putuje zpátky na prodejnu - hrozný šmejd...
Je pro mě docela důležitá cena, max. 2500-3000 Kč, dále aby tam byl LAN (videa youtube, jednoduchý prohlížeč), podpora kodeků (běžné HD filmy, zvuk AC3 i DTS), podpora FullHD, výkon (aby utáhl 2TB disk bez sekání). Koukala jsem ještě po Evolve Infinity HMC-IF3D, WD TV Live a Asus O!PLAY HDP-R3.
Prosím o radu, snad nejsou všechny výrobky v "mé" cenové relaci takové šmejdy jako Noontec.
Děkuji moc! :)
THeBaNDiT (497)|29.11.2012 22:56
[QUOTE=Sabii;434087]Je pro mě docela důležitá cena, max. 2500-3000 Kč, dále aby tam byl LAN (videa youtube, jednoduchý prohlížeč), podpora kodeků (běžné HD filmy, zvuk AC3 i DTS), podpora FullHD, výkon (aby utáhl 2TB disk bez sekání).[/QUOTE]som toho nazoru, ze to vsetko splnaju Xtreamer Prodigy a Xtreamer SW3 (resp. aby som bol presny, moj SW3 s nicim z menovaneho nema problem)


EDIT: este musim upresnit, ze rozdiel medzi Prodigy a SW3 je ten, ze do Prodigy mozete vlozit 3.5-palcovy harddisk do 3TB, a do Sidewindera3 2.5-palcovy harddisk do maximalnej kapacity tusim 1TB. Firmverovo su prakticky totozne. A Prodigy sa robia aj vo verziach s integrovanym DVB-T tunerom.
strapping (72)|30.11.2012 07:05
[QUOTE=THeBaNDiT;434105]som toho nazoru, ze to vsetko splnaju Xtreamer Prodigy a Xtreamer SW3 (resp. aby som bol presny, moj SW3 s nicim z menovaneho nema problem)


EDIT: este musim upresnit, ze rozdiel medzi Prodigy a SW3 je ten, ze do Prodigy mozete vlozit 3.5-palcovy harddisk do 3TB, a do Sidewindera3 2.5-palcovy harddisk do maximalnej kapacity tusim 1TB. Firmverovo su prakticky totozne. A Prodigy sa robia aj vo verziach s integrovanym DVB-T tunerom.[/QUOTE]

Pro upřesnění Xtreamer SW3:

Pevný disk: 750 GB 2,5" HDD (volitelně)
strapping (72)|30.11.2012 07:12
[QUOTE=Sabii;434087]Zdravím všechny :)
rozhodla jsem se koupit MMC k TV (LG, fullHD, 42''). Před týdnem jsem se rozhodla pro Noontec 9, zakoupila jsem ho a po dvou hodinách trápení jsem ho vrátila pěkně do krabičky a putuje zpátky na prodejnu - hrozný šmejd...
Je pro mě docela důležitá cena, max. 2500-3000 Kč, dále aby tam byl LAN (videa youtube, jednoduchý prohlížeč), podpora kodeků (běžné HD filmy, zvuk AC3 i DTS), podpora FullHD, výkon (aby utáhl 2TB disk bez sekání). Koukala jsem ještě po Evolve Infinity HMC-IF3D, WD TV Live a Asus O!PLAY HDP-R3.
Prosím o radu, snad nejsou všechny výrobky v "mé" cenové relaci takové šmejdy jako Noontec.
Děkuji moc! :)[/QUOTE]

Neuvádíš zda tvé uvedené cenové rozmezí je i s HDD u daného MMC. Solidní MMC do 3tis i s HHD je tento: ASUS O!PLAY HDP-R3

Jinak zkus se podívat ještě po těchto MMC bez HDD: Eaget Play M17 , eGreat EG-R160S PRO (nebo EG-R200S)
Sabii (15)|30.11.2012 10:03
S HDD být nemusí. Mám externí 2TB, takže spíš bych chtěla ty peníze využít za "výkon" než za místo :) děkuji za tipy, kouknu na to :)

Edit: Dívala jsem se a zaujal mne ještě Umax EG-R6S. Nemáte s ním někdo přímou zkušenost? Přijde mi, že podpora Umaxu je v dostačující. Hlavně nechci koupit zařízení a za rok ho vyhodit, protože bude staré a aktualizace nebudou fungovat.
strapping (72)|30.11.2012 13:42
[QUOTE=Sabii;434140]S HDD být nemusí. Mám externí 2TB, takže spíš bych chtěla ty peníze využít za "výkon" než za místo :) děkuji za tipy, kouknu na to :)

Edit: Dívala jsem se a zaujal mne ještě Umax EG-R6S. Nemáte s ním někdo přímou zkušenost? Přijde mi, že podpora Umaxu je v dostačující. Hlavně nechci koupit zařízení a za rok ho vyhodit, protože bude staré a aktualizace nebudou fungovat.[/QUOTE]

eGreat EG-R6S je také dobrý a spolehlivý. Převážně u něj převládá u lidí spokojenost, takže i toto je dobrá volba pokud nepotřebuješ mít místo uvnitř pro HDD.

Dobrou SW podporu mají i produkty od EAGET. Mrkni se na jejich stránky a na diskuzi. Když je nějaký problém SW problém, tak reagují rychle a vydávají pro to rychle upravané firmwary.
EAGET mají přímo v SW obsažené iTV (tj. archiv českých i slovenských TV stanic)

http://www.eaget.eu/cs/produkty
http://www.eaget.cz/forum/viewforum.php?f=3&sid=235bf30695ad9caf9527c99fc3acddda
THeBaNDiT (497)|30.11.2012 13:52
[QUOTE=strapping;434126]Pro upřesnění Xtreamer SW3:

Pevný disk: 750 GB 2,5" HDD (volitelně) [/QUOTE]ako nam to "volitelne" naznacuje, to, ze do recenzie dostali SW3 osadeny 750GB diskom, neznamena, ze vsetky SW3 su osadene 750GB diskom. ;) Ano, da sa kupit uz aj s diskom, ale predava sa najma bez disku a clovek si tam v pripade potreby kupi taky, aky mu vyhovuje... alebo ziaden, ak bude pouzivat prehravanie zo siete, kluca resp. externeho HDD, alebo z internetu...