Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

spojení více zvukových zařízení

adminpc (7)|25.11.2012 20:26
Zdravím vás potřebuji poradit, potřebuji na věž která má jen jeden vstup připojit více zařízení. Zatím je to vyřešeno tím že sou tam spojky a je to všechno v L a R cinchi. A je tam ten problém že když je zapnutá dejme tomu TV (link. výstup) a MP3 (třeba i vypnutá) a u věže je to spojený tak to hraje slabě kuli tomu že jdou jakoby ty zesiky do skratu. A já bych potřeboval udělat to tak že by ten signál šel do věže ale nevracel by se do ostatních zařízeních. Napadl mě udělat nějáký přepínač ale nebavilo by mě to vždy přepínat. Pak by šel udělat nějáký mixážní pult se samostanými potenciometry ale to by byl ten stejný problém jak to odělit abych to nemusel vždy stlumit a pak zesílit. Nvíte někdo jak na to. Pokud někdo nepochopil jak to je zapojené přikládám foto.
Děkuji vám za případne nápady.

P.S. Omlouvám se za žlutý konektor namísto červeného.

obrázek je otočen o 90stupňů.
P1110189.jpg
KamilZ (10277)|25.11.2012 20:38
To je tedy síla. Kup si AVR s dostatečným počtem vstupů a máš po starosti. Jinak jsou jak mechanické přepínače za pár šupů, tak i elektronické na dálkové ovládání. Mechanické mohou časem zlobit, ale proti tomu, co máš teď to bude úplný zázrak.
vivid.sk (11472)|25.11.2012 21:09
:D :D :D, tak toto som este nevidel :)

Mechanicky prepinac ti to vyriesi (vid prispevok od Kamila).
666dia (476)|25.11.2012 21:35
adminpc
hezký....to se jen tak nevidí...9-)9-)9-)
Pytkin (7947)|26.11.2012 00:17
ked sa divam na ten obrazok , tak ma napada len "AUUU" ...
Dagy2 (3153)|26.11.2012 22:26
AdminPC - sledujem tu tvoje príspevky vo viacerých sekciách.
Pevne verím, že tvoj nick je len náhodná sada písmenok a nevystihuje napríklad tvoje povolanie....