Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Levne 60" plazmy (LG 60PA550, Samsung PS60E530) koupit nebo ruce pryc?

kadell (212)|16.11.2012 23:51
Zdravim, chci si koupit televizi do loznice do 25000,-. Zjistil jsem, ze za 25000 se daji sehnat vyse zminene 60" plazmy. Tak jsem si zacal pohravat s myslenkou, ze bych si dal do loznice asi 4 roky staryho Panasonica TH-50PX70E (HD ready plazma) a do obyvaku bych vzal tu 60". Ma to vubec cenu takovou televizi nebo je to jen akorat do hospody? Ted nemluvim o vhodnosti do pokoje (sledovaci vzdalenost 5 - 8 metru), ale zajimala by me kvalita obrazu. Asi to nebude zadny terno, ale zase si rikam, ze to nemuze byt horsi nez ten muj Panasonic, s jehoz obrazem jsem i ted spokojenej. Nepotrebuju zadnej internet, 3D a podobny zhovadilosti, staci mi, aby se na to dalo koukat, sledujeme prevazne SD signal. Sestra ma asi 4 roky Samsung 42" "geckova" rada a tam me silene stve obraz jako z telenovely, nevim, jak to popsat, ale asi vite, o cem mluvim.

Takze babo rad, koupit tohle nebo za 25000 neco lepsiho a Panaka nechat v obyvaku? Predem diky
vivid.sk (11472)|16.11.2012 23:59
[QUOTE=kadell;432341]a tam me silene stve obraz jako z telenovely[/QUOTE]
Staci v menu vypnut motion+ :D
Predpoklada sa, ze si TV nastavis a nepobezis na tovarenskych nastaveniach :)

Ak to naozaj chces pozerat z 5-8 metrov zober cokolvek podla cenovky, je to asi jedno. Kludne aj toho Sama.
bandiit (160)|17.11.2012 10:41
Od LG plazmy bych dal ruce pryč určitě v jakékoli úhlpopříčce, nebo řadě. Má zdaleka nejhorší obraz a navíc trpí na vypalování. Samsung E530 bohužel není žádné obrazové terno. Ve světlé místnosti bude přes den obraz takový zašedlý - alespoň podle toho, co jsem viděl v nasvětleném místnosti. Nevím teda jak byla TV nastavena, ale asi se to moc vylepšit nedá. V noci těžko říct. TV jsem ve tmě neviděl. Na druhou stranu pokud sledujete převážně SD signál a navíc z takové vzdálenosti vzal bych toho Samsunga, jelikož má nejlépe zvládnutý přepočet SD na rozlišení panelu. V tomto ohledu na něj nemá ani Panasonic.
kadell (212)|17.11.2012 19:06
Diky za reakce, jak jsem psal, nejsem narocnej a uplne by mi stacilo kdyz to bude mit stejny obraz jako ta moje 4 roky stara plazma, coz snad bude, ne?

[QUOTE=vivid.sk;432342]Staci v menu vypnut motion+[/QUOTE]

Aha. :-) tak to uz jsem klidnejsi.